oblečení do šátku/manduky

zobrazeno 2444×

Vložil(a): Sabaha, 6. 10. 2016 22.46

Začalo ošklivé počasí a já začínám řešit, jak svého drobka obléknout do manduky, aby mu nebyla ani zima ani vedro. Miminky, co děti nosíte, jak je oblékáte? Kolik vrstev? Jaký typ oblečení? Děkuji za radu

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Andrea Poliaková, 29. 8. 2022, 23.54

Ja mám koupené supr overaly od Rischino, jsou bezešvé, ideální do šálky, nebo nosítka.

Mygara

Mygara, 2. 9. 2017, 14.43

já jsem pro oblékání jako sebe, max. o jednu tenkou vrstvu více a jako kryt použít vlastní bundu

Pavla T., 2. 3. 2017, 15.53

První vrstvu dávám oběma z funkčního materiálu, dále tenké triko a tenčí mikču a bundu - na podzim/jaro. V zimě místo bundy zimní overal. Štrampliky a kalhoty. Dávám hlavně pozor na samotné chodidla, protože jak tak visí bývají dost studené i v botách. V případě že se počasí zhorší nebo fouká mám kapsu přes nositko že softshelu.

Fuga

Fuga, 11. 1. 2017, 19.59

oblékám ho jako sebe+ čepice a pak mám obr bundu, do které se vejdeme oba. Ale maminy mají i sofistikované bundy speciálně pro nošení

vendy.z, 8. 10. 2016, 20.54

Vím, že mívají ty bundy s kapsičkama na dítě

snany, 7. 10. 2016, 18.01

Stejně jako sebe a pak nosící bunda

AllaŠvecová, 7. 10. 2016, 14.37

V nosici bunde plus chlapove mikine mela mala leginky,fusky a body dl.rukav. jinak jsem mela fleece overal z lidlu a pod nim to same

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 10. 2016, 9.17

Já jsem tedy do nosítka oblíkala stejně jako mě, akorát jsem přidávala na nožičky teplé ponožky, jelikož ty má venku a v zimě jsem přikrývala pod svou bundu

Eliška Kozlova, 7. 10. 2016, 9.08

Mám malé mimco, čerstvě 3měs, takže je v satku celý zachumlany, osvědčilo se mi body s dlouhým rukávem, ponožky, navrch dám overal pak čepici a capacky navrch. Zavazu malého do satku vezmu mikcu a manzelovu bundu, kterou zapnu přes oba.

dasza, 7. 10. 2016, 5.36

Vzdy jr stejne jak ja nebo ma o tilko(body.triko) navic. Nesnadim decka navlikat.navic satek.nositko hreji.hrrjem se o sebe..na nohy mam softshel ci merino. V bosici bunde sem je mela jen triko mikina..

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů