Přebalování při cestování vlakem
Vložil(a): snany, 18. 11. 2016 18.54
Dnes při cestě vlakem a čekání na nádraží kde po 15 hod nejen nekoupíte lístek, ale ani nezajdete na wc, mě napadlo jak to asi dělají maminky s miminky když se jim zrovna pokakají nebo pročůrají plenu. Třeba ani na větším nádraží jsem nenašla přebalovací koutek. Zajímají mě vaše názory a rady.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Andromeda33, 19. 7. 2020, 16.29
Používám papírové podložky na přebalení bez nich nevycházím z domu
Cestovatelka333, 27. 7. 2020, 21.43
A které se Vám osvědčily?
Furciferka, 29. 10. 2017, 12.19
Podlozku do kocarku a prebalim. V Leo expresu maji prebalovaci pult.
Mygara, 16. 4. 2017, 12.00
já přebalovala na lavičce někdy i ve vlaku, když je zima
BonnieParker, 20. 11. 2016, 22.30
Tak zrovna dnes jsem téhle situaci byla vystavena Pokadil se v plném vlaku. No, naštěstí to bylo deset minut před tím, než jsme vystupovali a čekalo nás potom pět minut cesty domů, tak to prostě musel vydržet. Jsem ráda, že se to nestalo na začátku cesty, doteď jsem nevymyslela, jak bych to provedla...
Lenča Pešková, 19. 11. 2016, 12.42
Nosím v šátku, takže poskládáme šátek, hodim na lavičku a vesele prebaluju? ani nikde pulty nevyužívám, malá se na nich bojí. Takže země někde v rohu to jistí?