vegetariánství a veganství

zobrazeno 1979×

Vložil(a): patricia077, 31. 10. 2016 9.27

Maminky, mám tu trochu diskutabilní téma ohledně vegetariánství nebo veganství v období těhotenství a kojení..osobně na to mám smíšený názor, sama jsem byla vegetarián do těhotenství se svojí první dcerou, protože jsem si myslela, že není dobré nejíst maso v období těhotenství, ale kamarádka mě teď poučovala, že to vůbec není špatné atd...jaký je váš názor?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

martinazab, 1. 6. 2017, 14.02

Dolezite je doplnat zelezo.

patricia077

patricia077, 1. 6. 2017, 19.11

Toi jsem musela jist i v tabletách jsem chudokrevna atd

Mygara

Mygara, 26. 4. 2017, 19.39

má se jíst všechno, jinak by vám miinko v budoucnu moc nepoděkovalo

Kikinka30, 24. 3. 2017, 10.40

Ja jsem v tehotenstvi maso nemohla videt,nejedla jsem ho a nahradula ho zeleninou,vlakninou,a tak a vse bylo v poradku,telo se procistilo

Fuga

Fuga, 20. 1. 2017, 14.14

já si myslím, že člověk je všežravec a tak to má být a maso v přiměřené míře je důležité, ale hlavně záleží jaké... Točeňák asi není dobrý

patricia077

patricia077, 20. 1. 2017, 14.20

Tak určitě záleží hodně na tom, co jíme, o tom žádná .-)

Jamu, 4. 12. 2016, 2.01

Reknu Vam to takhle telo si v těhotenství rekne, na co ma chut.Normalne bych Vam napsala,ze je maso v tehu dulezite,ale vzhledem k tomu,ze ja v tehotenssvi nemohla maso videt ani na obrazku a to doslova,tak to dnes uz vidim jinak.

patricia077

patricia077, 4. 12. 2016, 12.12

Maso se dá nahradit jako v podstatě cokoliv..ale vím, jak to myslíte..

vendy.z, 2. 11. 2016, 21.18

Znám vegetariánky i veganky a děti jsou v pořádku.

snany, 31. 10. 2016, 21.37

Maso lze nahradit Poslouchala bych své tělo

patricia077

patricia077, 1. 11. 2016, 9.45

Co člověk to názor , ale to je normální...

Sooňaa, 31. 10. 2016, 21.30

V tehotenstvi je dulezita pestra strava,takze nevidim duvod se masu branit

patricia077

patricia077, 1. 11. 2016, 9.46

Jjj každý to má jinak, já byla a jsem přesvědčená, že maso lze nahradit, ale je to složité zvláště v období těhu a kojení..

benca, 31. 10. 2016, 19.56

v tehotenstve si treba dopriat vitaminy a takisto telo potrebuje aj maso, nemusi tak casto, ale nevynechavala by som ho

Zuzka Čtvrtečková, 31. 10. 2016, 18.50

V druhém těhotenství jsem nejedla maso jelikož se mi z něj dělalo zle a měla jsem pak velký nedostatek železa. Podle mně je blbost s něčím takovým začínat v těhotenství...

patricia077

patricia077, 31. 10. 2016, 20.17

Já brala železo, i když jsem maso jedla, takže celkově trpím anémií, takže jsem maso nevynechávala..rozhodně ne v těhu..

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů