Rehabilitace kojenců - Praha
Vložil(a): zaneta.riemlova, 11. 7. 2017 23.25
Dobrý den, prosím, které rehabilitační centrum v Praze je nejlepší pro podchycení asymetrického vývoje kojence? Dcerka (2,5měs.) je drobnější a natáčí se přednostně na pravou stranu (měla zlomený pravý klíček při porodu), hlavu otáčí také spíše na pravou stranu, ale při učení pasení koníčků se nechce opírat o pravou ruku. Děkuji za odpovědi, Ž.R.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 24. 7. 2017, 9.18
nechodila jsem
Mygara, 21. 7. 2017, 18.19
nemám žádnou zkušenost
Fuga, 20. 7. 2017, 9.04
bohužel neporadím, z Prahy nejsem
Aliisha, 12. 7. 2017, 20.39
Nejsem z Prahy, tak bohužel nepomůžu
k.o.r.i.n.e.k, 12. 7. 2017, 15.46
Nejsem z Prahy ale vždycky je to o lidech kdo zrovna s dítětem pracuje atd
k.o.r.i.n.e.k, 12. 7. 2017, 17.12
Jako všechno, to je to samé jako třeba v restauraci nebo na úřadě
L.janicka.l, 12. 7. 2017, 17.59
To mate pravdu
Katka, 12. 7. 2017, 11.54
Je to jedno, stačí cvičit vojtovu metodu pod dohledem fyzioterapeuta a tělo se srovná. Měla jsem asymetrické a hypotonické obě děti. Do roku byli v pořádku.
jitkamety, 12. 7. 2017, 9.46
Ja v Praze nebydlim takze bohuzel nepomuzu ale jak pisi maminky podemnou,zkuste napsat do poradny
L.janicka.l, 12. 7. 2017, 7.05
Syn sel hodne dlouho na jednu stranu nez se naucil na druhou, ale u vas to bude asi neco jineho. Centra v praze neznam, ale zkuste dotaz polozit i tady do poradny, tam se spis dozvite odpoved
k.o.r.i.n.e.k, 12. 7. 2017, 16.53
Syn také preferoval jednu stranu ale srovnalo se to samo
Aliisha, 12. 7. 2017, 20.39
Syn také a pak se to samo srovnalo