Maminky co budete kupovat k vánocům rok a půl starému ditkum

zobrazeno 2286×

Vložil(a): sestricka1989, 2. 11. 2016 12.56

Maminky poraďte co koupit k vánocům pro rok a půl starému ditku - chlapečku . Vůbec nevím co koupit zda se mi že má vše ale z ničím si extra nevyhraje ... Děkuji za tipy

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 26. 4. 2017, 14.21

vděčné jsou kostky duplo či obyčejné dřevěné kostky, odrážedlo

vivianr, 20. 12. 2016, 20.12

Koupila jsem hračky ze Směru: kostky, skládací mašinku a tahacího slona a pak zvukové kladívko v hračkárně.

Aliisha

Aliisha, 9. 12. 2016, 15.21

Vybrala bych nějaké lego, větší dílky, aby se mu to dobře stavělo. Ještě mě napadá tatrovka, jak bývala z našeho dětství.

Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 12.43

Malá dostane tatrovku? ještě nechodí tak odrážedlo později? ještě ráda sedává v lavoru, takže dostane větší?

sestricka1989, 3. 11. 2016, 13.20

Odráželo už má možná se podíváme po nějaké stavebnici

Sooňaa, 2. 11. 2016, 21.42

Co nejake.odrazedlo,stavebnici?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 3. 11. 2016, 9.30

Odrážedlo a stavebnici ocení děti nejvíc

benca, 2. 11. 2016, 21.17

nieco take na majstrovanie podobne ako dievcata maju kuchynku, je take detska dielnicka pre chlapca

AllaŠvecová, 2. 11. 2016, 20.57

Pro malou mam knížky z VP,jídelní sadu,příbor,lego duplo,oblečení a ještě chci pořídit kočárek

slunicko, 2. 11. 2016, 20.55

Velkou plastovou tatrovku

vendy.z, 2. 11. 2016, 20.51

Při roce a půl jsme kupovali autodráhu /kluk, mluvící a zpívající panenka /holka

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů