Maminky co budete kupovat k vánocům rok a půl starému ditkum
Vložil(a): sestricka1989, 2. 11. 2016 12.56
Maminky poraďte co koupit k vánocům pro rok a půl starému ditku - chlapečku . Vůbec nevím co koupit zda se mi že má vše ale z ničím si extra nevyhraje ... Děkuji za tipy
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 26. 4. 2017, 14.21
vděčné jsou kostky duplo či obyčejné dřevěné kostky, odrážedlo
Aliisha, 9. 12. 2016, 15.21
Vybrala bych nějaké lego, větší dílky, aby se mu to dobře stavělo. Ještě mě napadá tatrovka, jak bývala z našeho dětství.
Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 12.43
Malá dostane tatrovku? ještě nechodí tak odrážedlo později? ještě ráda sedává v lavoru, takže dostane větší?
sestricka1989, 3. 11. 2016, 13.20
Odráželo už má možná se podíváme po nějaké stavebnici
k.o.r.i.n.e.k, 3. 11. 2016, 9.30
Odrážedlo a stavebnici ocení děti nejvíc
AllaŠvecová, 2. 11. 2016, 20.57
Pro malou mam knížky z VP,jídelní sadu,příbor,lego duplo,oblečení a ještě chci pořídit kočárek