Francouzština
Vložil(a): Katka, 20. 10. 2017 12.39
Je tady nějaká maminka, která studovala francouzštinu? Po letech se k ní opět vracím, tak by mě zajímalo, jestli je nás tady takových "masochistů" víc ;o)) Je to krásný jazyk, ale ta gramatika, ty vyjímky, to by chtělo ještě jednu hlavu.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Katka, 23. 10. 2017, 15.26
Nějaké tipy na aplikace? Začala jsem používat duolingo a baví mě to, akorát je makačka na hlavu, že musím odpovídat anglicky. Verze FJ-ČJ totiž není ;o)
Furciferka, 30. 1. 2018, 23.02
Tak to mas aspon 2v1
Mygara, 23. 10. 2017, 14.09
já si koupila knihu pro samouky a vydržela jsem chvíli, tak Ti držím palce
Katka, 23. 10. 2017, 14.48
Já jsem ji kdysi uměla celou a něco navíc, teď bych to chtěla všechno resuscitovat a přidat hodně slovíček, protože na gramatiku byla dobrá, ale slovíček mi dala moc málo.
Katka, 23. 10. 2017, 15.24
I to je dost
Žofinka, 23. 10. 2017, 5.47
krásně se poslouchá, ale nikdy jsem se jí neučila
k.o.r.i.n.e.k, 21. 10. 2017, 12.50
Je to moc krásný jazyk, ale já bych nedala tu výslovnost
Katka, 21. 10. 2017, 18.03
Výslovnost je pro mě jednoduchá, ale těch vyjímek v gramatice je na můj vkus moc.
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2017, 19.51
Já mám problém s gramatikou i v němčině a angličtině, já prostě nejsem na jazyky
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2017, 19.51
Mám to samé s němčinou, jak ji nepoužívám, tak už si nic nepamatuji
Fuga, 21. 10. 2017, 6.46
nikdi jsem se jí neučila
Lenourecek, 20. 10. 2017, 23.39
Nikdy jsem se neučila, přišla mi vždycky těžká, ale na poslech je moc krásná
L.janicka.l, 20. 10. 2017, 22.17
Je to krasny jazyk. U nas byla jen nemcina na stredni jsem k ni vyfasla jeste anglictinu a mohlo se chodit i na spanelstinu
Aliisha, 20. 10. 2017, 20.23
Já jen anglicky,takže bohužel