Jazykový kroužek
Vložil(a): L.janicka.l, 9. 12. 2016 14.07
Tak si tak rikam, ze zacnu dite ucit cizi jazyk. Od kdy jste je ucili, nebo posilali na krouzky. Ja si myslim ze cim driv tim lip. A jeste se nemohu rozhodnout mezi aj a nj...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 10. 4. 2017, 9.44
my začali ve školce, dříve jsme měli spoustu jiného na práci
L.janicka.l, 4. 4. 2017, 14.11
L.janicka.l, 9. 12. 2016, 21.22
To narodil, tohle by bylo pro 3 lete ditko
louskacek2, 9. 12. 2016, 20.46
Dcera chodila na kroužek od 4 let. Jenže pak nám začala logopedie a letos jsem nedala aby jsme dopiloval cestinu . Ale dcera toho u mi dost k něčemu to určíte je
L.janicka.l, 9. 12. 2016, 20.32
Ja obcas mluvim na nej nemecky a jak posloucha, ale asi bude ta aj
petrao, 9. 12. 2016, 18.33
Dejte angličtinu
Fuga, 9. 12. 2016, 17.26
já jsem chtěla od 4 let, ale chodíme na logopedii a tam nám doporučili, ať počkáme
louskacek2, 9. 12. 2016, 20.46
Jj nám taky?