Olympiáda dětí a mládeže
Vložil(a): dasza, 24. 6. 2019 18.08
Koukáte? Ne???tak šup ..fandit dětem;)a ukázat dětem, že sport je třeba;) místo priblblych tabletu.pohadek aj?. My tam máme spoustu kamarádů ať už z tréninku.či závodu...tak se to fandí o to víc..když je člověk zná blíže...a s rodičema pak pořádně ty úspěchy děti oslavíme;)) A jak říká syn...a za pár let já a ségra;) tak kdoviii;)))
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 15. 7. 2019, 7.41
Vůbec jsem nekoukal
Žofinka, 27. 6. 2019, 11.41
Popravdě se nekoukám i když o akci vím
L.janicka.l, 26. 6. 2019, 17.44
Je dobry detem od mala ukazovat sport, aspon vidi ze to jde i jinak
Ketris, 26. 6. 2019, 14.33
Tak priste az tam budes mit deti, tak budu koukat ?
Janako, 24. 6. 2019, 22.52
Nekoukám, vůbec mě to nebere. Raději jdu třeba na kolo než na to koukat v tv.
Janako, 25. 6. 2019, 11.59
Tak když tam někoho znáte,tak je to zábavnější,to chápu a taky bych fandila?