cisteni zoubku
Vložil(a): Sooňaa, 3. 11. 2016 8.50
Maminky jak casto cistite svym rocnim detem zoubky? Poridili jsme prvbi kartacek a pastu :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 26. 4. 2017, 10.44
nejdříve jen večer a od normálního kartáčku už i ráno
Fuga, 23. 1. 2017, 13.27
jen večer a cca od 1.75 roku jsme začali i ráno,
Eliška Kozlova, 3. 11. 2016, 20.40
První zoubky prstackem 1x denně večer. Od doby co umí stát u umyvadla tak 2x. Mates používá zubní nit od 5,5 ale jen mezi stolickami. Trochu pasty dávám asi od dvou, ale jen malinko.
klarike1, 3. 11. 2016, 17.56
My čistíme kartáčkem asi od roka, byly ale týdny, kdy malá protestovala, nechtěla vůbec, poslední dobou není problém, ale máme doma 3 kartáčky a 5 zubních past, to byla jediná motivace, jít si koupit nový kartáček nebo pastu.
Katka, 3. 11. 2016, 15.49
A nepořežou se? Naše děti mají teda mezi zuby mezery, takže zatím jen kartáček.
Katka, 3. 11. 2016, 18.29
Aha, nevím, že existuje i nějaká nit pro děti. Já už se s tou svojí kvalitní několikrát řízla do dásně, chce to dobrou motoriku, což není u dětí pravidlem.
k.o.r.i.n.e.k, 3. 11. 2016, 16.47
Tak to máte šikovné děti
Adrianita, 3. 11. 2016, 15.07
V roce jsem pastu ještě nedávala,ale čistila jsem ráno,večer gumovým kartáčkem,ale prsťákem už ne.
Adrianita, 3. 11. 2016, 16.03
Taky používám a dám jen trochu a vmačkám to do kartáčku.
k.o.r.i.n.e.k, 3. 11. 2016, 16.47
J8 také dávám jen minimální množství
Adrianita, 3. 11. 2016, 19.08
Každý nemůže mít stejný názor, máme převahu
Eliška Kozlova, 3. 11. 2016, 13.36
První zoubky prstackem 1x denně večer. Od doby co umí stát u umyvadla tak 2x. Mates používá zubní nit od 5,5 ale jen mezi stolickami. Trochu pasty dávám asi od dvou, ale jen malinko.
k.o.r.i.n.e.k, 3. 11. 2016, 17.05
Syn gumový odmítá a když to udělá prstákem pořádně, tak to také jde
Eliška Kozlova, 3. 11. 2016, 20.49
U prvního jsem si omotala prst latkovkou a jakoby nehtem stáhla ten plak a taky dobrý dcera teď dvouletá moc nespolupracuje, tam cistim násilím