Co hrajete, když je psí počasí?
Vložil(a): LenčaPar, 29. 7. 2015 16.57
Maminky poradte prosím nějakou pěknou hru, co dělat s 2leťákem? Nic nás nebaví, hračky, malování, už druhý den prší a jsme zavření doma.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 5. 2. 2018, 14.32
ta schovka je akčnější, ta by mohla zabrat
Žofinka, 29. 1. 2018, 11.15
u kolegyně letí obrázkové domino a jednoduché pexeso
k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017, 22.42
Já se synem hodně maluji a čtu a pak třeba stavíme z lega duplo a honíme se po bytě
Fuga, 23. 11. 2016, 14.13
hrejte na schovku, je to sranda, jak si myslí, že jsou schovaní a čouhají jim nohy z pod peřiny
k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017, 22.42
Syn si třeba jen zakryje rukou oči a myslí si, že ho nevidím
klarike1, 14. 7. 2016, 22.31
Tak my vaříme, pečeme, běháme po bytě ( z toho mají sousedi radost ), prohlížíme knížky, děláme velký úklid (nebo i malý úklid) - třídíme zásuvky, prádlo apod., modelujeme nebo si pozveme návštěvu
Blankasiro, 18. 7. 2016, 10.41
vaření a pečení u nás taky zabírá nebo vyrazit na bazén, ke kamarádce
Katka, 14. 7. 2016, 11.17
Od 2,5 roku jsme chodili do knihovny. Teď nám tam udělali i hrací koutek, takže se dá jít i s menším dítětem.
Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 23.55
Skládali jsme velké puzzle, zkoušeli vkládačky podle tvarů a barev, pak se hrozně rychle naučil barvy. Stavěli jsme garáže pro auta, hodně malovali, hráli pexeso a domino (toho mám doteď plné zuby ) lepili jsme obrázky (něco jednoduchého jsem předstříhala a napatlal lepidlo a dal na papír). Je toho strašně moc