dárek ke 3.narozeninám
Vložil(a): pouzarovaj, 21. 4. 2017 21.02
Prosím, poraďte mi nějaký pěkný dárek ke 3.narozeninám pro dcerku. Má je začátkem května a já furt nemůžu nic vymyslet. Mám takové menší dárky, ale hlavní pořád nic:(. Chtěla jsem jí koupit panenku, protože si jí přeje, ale předevčírem přijel manžel s tím, že jeho babička má pro Terezku nějakou velkou panenku. Tak mi přijde blbé kupovat další. Spoustu věcí doma už máme - odrážedlo (nejezdí na něm), skluzavku, houpačku, zahradní domeček, kuchyňku, golfky (velké kočárky chci kupovat oběma holkám k Vánocům), skákací zvířátka, Tatru.... Napadla mě tříkolka (dnes jsme vytáhli tříkolku po mně a kupodivu jí bavila), ale nevím...Jako vedlejší dárky máme nachystané česací koníky, modelínu play-doh, vláčky z Ikey. Naši látkovou houpačku do dveří a kufřík doktorky, ségra nádobí a zeleninu do kuchyňky.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 28. 4. 2017, 11.38
to má spoustu dárků, děti neřeší jestli je větší nebo menší
pouzarovaj, 26. 4. 2017, 8.37
My máme 3 dárky - mašinky, plastelínu a balon (koníky jsem jaksi doma nenašla), další budou na oslavě od rodiny - ta bude jindy. Ty velké dary (kuchyňku atd.) už máme - od Vánoc, předchozích narozenin atd. Dostávaly je holky společně (jsou od sebe 15m). Ale po reakcích tady jsem zhodnotila, že stejně bude mít největší radost z balonu, tak je to fuk
k.o.r.i.n.e.k, 24. 4. 2017, 19.01
Já myslím, že není potřeba hlavní dárek má už toho dost. Syn měl teď druhé narozeniny a dostal od nás jen dva dárky a to jeden odsud z VP a pak knížku za pár korun a jakou měl radost
pouzarovaj, 24. 4. 2017, 19.18
Nakonec jsme koupili takový měkký gumový balon (nenašla jsem ty koníky, někam jsem je šikovně schovala, už jsem je kupovala po Vánocích). Takže nakonec dostane vláčky, modelínu a balon...A když se dostanu do knihy, tak krtečka knížku.
pouzarovaj, 24. 4. 2017, 19.22
Ony jsou holky brzy za sebou (15m), tak jsem nechávala kupovat tyhle velké dárky babičky a ideálně pro obě najednou..Každá chce něco kupovat a na první narozeniny se nám sešly 3 odrážedla (byť jsem říkala, co budeme my kupovat) - takže od té doby včas nahlásím, co chceme - k Vánocům dostaly obě od jedné babičky kuchyňku, od druhé skluzavku, od třetí (rodiče manžela jsou rozvedení) domeček na zahradu. Ale vždycky ještě koupí něco menšího. A na Vánoce toho vůbec je hromada...
patricia077, 22. 4. 2017, 18.48
Věčný problém hehe děti mají dnes všechno, dcera měla tři roky na podzim, byla oslava,ale doma protože jsem měla miminko a kojila jsem, minulý rok měla velkou v cukrárně s hernou a to je pro děti nej dárek, že mohou být s kamarády a řádit
pouzarovaj, 22. 4. 2017, 19.59
To je také hezký nápad. My máme oslavu sami doma s dortem a pak velkou s celou rodinou (s tetami, babičkami atd.).
patricia077, 22. 4. 2017, 21.50
tu jsme měli první rok ale ještě jsme pozvali kamarády, teda spíš se pozvali sami
pouzarovaj, 22. 4. 2017, 19.54
nehli
pouzarovaj, 22. 4. 2017, 12.56
Taky to tak delame. Ale zatim to jeste jde. Vyrazujeme hlavne miminkovske hracky. Kolem sebe mame mladsi deti, Terka je v okoli nejstarsi, takze mame kam predat dal. Ale snazim se treba na Vanoce zaukolovat vetsim darkem pro obe holky najedou ( kuchynka, skluzavka) abychom fakt zavaleni nebyli
Mygara, 22. 4. 2017, 10.08
tedy, takových hraček, vždyť se za chvíli domů nevejdete
pouzarovaj, 22. 4. 2017, 10.52
Od nas budou 3 - modelina, vlacky, konici. Houpacku, kufrik a drobnosti do kuchyne dostane o tyden pozdeji od rodiny na oslave. Ale ano, mate oravdu, budeme moci zadobovat skolku. Nastesti jsou na ty hracky rovnou uz 2