Dětské hřiště u dálnice

zobrazeno 1906×

Vložil(a): KackaPJ, 9. 8. 2017 19.56

Při svých cestách, nevíte o nějakém dětském hřišti kromě McDonaldu u dálnice? D1, D5, D8, D10 atd. Je to možná netradiční dotaz... Ale nevíte, kdy se může hodit :)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Marusk

Marusk, 14. 10. 2017, 21.50

Také jsem neviděla jinde než u Mc Donalds.

annahb, 11. 8. 2017, 19.17

tak to bohužel vůbec nevím

martinazab, 11. 8. 2017, 19.04

Na Slovensku už máme celkom dosť ihrisiek na odpočívadlách - len škoda, že tých diaľnic nie je toľko

KackaPJ, 13. 8. 2017, 20.05

Třeba to přijde... Až někomu dojde, že i na to jdou dotace....

Gabill, 11. 8. 2017, 6.25

V Cechach ani na Slovensku ihrisko pri dialnici nezvykne byvat. Pamatam si jedno v Chorvatku, kde sme si robili prestavku cestou na dovolenku a zdala sa mi to vyborna vec.

Žofinka

Žofinka, 10. 8. 2017, 17.37

to vůbec nevím....

Janako

Janako, 10. 8. 2017, 16.31

To nevim,hriste u dalnic nevyhledavame ?

Fuga

Fuga, 10. 8. 2017, 12.10

to vůbec netuším, zastavili jsme vždy na přestávku podle času

Mygara

Mygara, 10. 8. 2017, 9.53

tak to vůbec nevím

LucieS

LucieS, 10. 8. 2017, 7.09

Po celé D5 nikde nic. Z Plzně do Německa je D5 docela holá (je tam i málo pump) a na Prahu si taky nevybavuji, že by někde něco bylo.

dasza, 10. 8. 2017, 6.55

nepotrebuju hriste po ceste kdyz jedu po dalnici..myslim si ze uz toho chtej matky az prilis..

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů