Dětské hřiště u dálnice
Vložil(a): KackaPJ, 9. 8. 2017 19.56
Při svých cestách, nevíte o nějakém dětském hřišti kromě McDonaldu u dálnice? D1, D5, D8, D10 atd. Je to možná netradiční dotaz... Ale nevíte, kdy se může hodit :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Marusk, 14. 10. 2017, 21.50
Také jsem neviděla jinde než u Mc Donalds.
martinazab, 11. 8. 2017, 19.04
Na Slovensku už máme celkom dosť ihrisiek na odpočívadlách - len škoda, že tých diaľnic nie je toľko
Žofinka, 10. 8. 2017, 17.37
to vůbec nevím....
Janako, 10. 8. 2017, 16.31
To nevim,hriste u dalnic nevyhledavame ?
Fuga, 10. 8. 2017, 12.10
to vůbec netuším, zastavili jsme vždy na přestávku podle času
Mygara, 10. 8. 2017, 9.53
tak to vůbec nevím
LucieS, 10. 8. 2017, 7.09
Po celé D5 nikde nic. Z Plzně do Německa je D5 docela holá (je tam i málo pump) a na Prahu si taky nevybavuji, že by někde něco bylo.