Detske krupku
Vložil(a): Sooňaa, 16. 11. 2016 8.06
Maminky davate svym detem krupky? Dcerka je velky papalek,mohla by stale neco.jist,takze u nas jsou celkem casto.. I ja jsem si nektere.oblibila :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 17. 4. 2017, 15.11
dáváme, hlavně ty kukuřičné
rennfri, 13. 12. 2016, 13.11
jo, hlavně neochucené, střídám obilniny a jako mls kupuju ty ochucené ovocnou šťávou - občas když rostou zuby tak nejí nic jiného
annicka, 6. 12. 2016, 23.52
Kukuricne krupky jsou bezva, bastime porad
BonnieParker, 17. 11. 2016, 12.29
Ano, kupuji Angeliny a Teddy, jsou ochucené usušeným ovocem a zeleninou, ale snažím se je nedávat často. Přece jen je to mls.