Dítě a elektronika
Vložil(a): Kikinka30, 11. 4. 2017 14.56
Maminky, Dali jste svým ditkam elektroniku, tablet nebo telefon a popr v kolika letech....??
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Marusk, 15. 10. 2017, 17.54
Od roka si rádo hraje s ovladačem TV. A první mobil bych ráda dala dítku co nejpozději.
Žofinka, 11. 8. 2017, 14.57
my jí to nedávali, objevila to sama , stačí nechat telefon někde položený
Rozhodně se budu snažit co nejvíce to oddálit. Musím říct, že mě úplně vytáčí rok a půl či dvouleté děti s mobilem nebo tabletem v ruce. Podle mě to dětem do ruky nepatří, existuje spousta jiných možností, jak dítě rozvíjet a ne že jim vrazím mobil do ruky a hrajte si, to je děs.
jitkamety, 13. 4. 2017, 9.23
Jeste nikdy,snazim se elektroniku pred malou schovavat