Dítě a elektronika

zobrazeno 547×

Vložil(a): Kikinka30, 11. 4. 2017 14.56

Maminky, Dali jste svým ditkam elektroniku, tablet nebo telefon a popr v kolika letech....??

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

helena662, 30. 9. 2022, 14.09

A nezkoušel jste si někdo pronajmout pc místo toho, abyste hned kupovaly?

krisstaZ, 28. 9. 2022, 14.16

je to teda www.chytrypronajem.online ? Ať se někde nenapálím

krisstaZ, 12. 9. 2022, 20.46

Holky máte někdo vyzkoušený nějaký pronájem elektroniky? Nechce se mi kupovat nový

helena662, 18. 9. 2022, 10.24

Znám z práce toto : www.chytrypronajem.online ,

krisstaZ, 19. 9. 2022, 13.16

Tak to čtu poprvé, ačkoliv značku comfor znám, jak to funguje?

helena662, 23. 9. 2022, 12.33

mrkněte přímo na stránky na www.comfor.cz, je tam všechno popsané

Ivana.78, 28. 3. 2019, 22.52

Mám v plánu co nejdýl.

Marusk

Marusk, 15. 10. 2017, 17.54

Od roka si rádo hraje s ovladačem TV. A první mobil bych ráda dala dítku co nejpozději.

Žofinka

Žofinka, 11. 8. 2017, 14.57

my jí to nedávali, objevila to sama , stačí nechat telefon někde položený

vendy.z, 26. 4. 2017, 9.19

Půjčovali jsme dcerce od 2 a čtvrt - byla jsem těhotná, nemohla jsem nic....naučila se písmenka (i AJ), počítat, barvy, hodně AJ a doteď to umí. Synovi jsme nepůjčovali a neumí doteď písmena a jsou mu 4.

Kikinka30, 11. 8. 2017, 19.58

Tak alespon k necemu je to dobre...

misalla, 13. 4. 2017, 20.27

Rozhodně se budu snažit co nejvíce to oddálit. Musím říct, že mě úplně vytáčí rok a půl či dvouleté děti s mobilem nebo tabletem v ruce. Podle mě to dětem do ruky nepatří, existuje spousta jiných možností, jak dítě rozvíjet a ne že jim vrazím mobil do ruky a hrajte si, to je děs.

jajulaš, 22. 4. 2017, 6.05

souhlasím s vami tím mobilem ci tabletem se stejne nijak nerozvíjí

nikolava, 13. 4. 2017, 11.57

Syn má 20m a nemám v plánu mu něco takového v blízké době kupovat. Bydlíme na vesnici, do školy bude muset jezdit autobusem, takže si myslím,že v 1 třídě dostane mobil, ale jen kvůli tomu dojíždění

jitkamety

jitkamety, 13. 4. 2017, 9.23

Jeste nikdy,snazim se elektroniku pred malou schovavat

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů