Fluoridové tablety
Vložil(a): Leňulka, 11. 4. 2017 17.15
Dnes jsem byla s dcerou poprvé u zubaře, má 14m tak se koukla, zuby teda ukázat nechtěla ale to nevadí, jen si zaznamenal kolik má zubů, co tak zběžně zahlédl když začala křičet. Ale už předtím než na ní koukl mi řekl, že jí mám dávat fluoridové tablety, že se dávají dětem od roka. To je mi zase nějaká novinka. Nevím o ničem takovém,že by někdo používal a zdá se mi to jako zbytečnost. Váš názor?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Marusk, 15. 10. 2017, 18.00
Nikdy jsem neslyšela. Myslim ze staci bezna fluoridovana pasta pro deti.
Žofinka, 11. 8. 2017, 14.50
už je to přežitek, dnes se plošně nedoporučují
Lenourecek, 14. 4. 2017, 4.02
Nikdy jsem o tom neslyšela
Adrianita, 12. 4. 2017, 16.47
Myslím si, že dnes už jen to jen individuální záležitost. My rozhodně tablety nedáváme, ani nám je zubařka nedoporučila a dcera má krásné zuby.
Jana82, 12. 4. 2017, 16.11
Vůbec nikoho neznám, kdo bere fluoridové tablety. Slyším o tom poprvé.
Kamila Pecharová, 12. 4. 2017, 12.24
Co je to? Neznám, nikdy mi nic neříkali a používat je nebudu mě říkala zubařka, že bychom měli čistit alespoň stoličky mezizubní nití.. Synovi bylo tenkrát dva a půl.. Jsem ráda, že si zuby nechá vyčistit alespoň nějak, natož nití.. To by fakt neprošlo
Lenourecek, 14. 4. 2017, 4.03
Také jsem ráda, že je vůbec nějak vyčistím