Jak velké gumáky pro nejmenší děti

zobrazeno 2660×

Vložil(a): Severka, 26. 3. 2019 20.43

Malá měla před chvílí rok a už mi začala chodit. Tak nakupujeme botičky jako diví :D Řeším teď jaké koupit boty do deště. Pravděpodobně klasické gumáky, třeba tyto http://www.littleshoes.cz/detske-holinky/holinky-bundgaard-old-rose-lace--new/ ale nevím jakou koupit velikost. Standartě máme teď velikost 20-21 u Superfitů, ale nechce se mi moc kupovat gumáky v této velikosti. Bojím se, že z toho hned vyroste a vůbec je ani neobuje. Jak velký nadměrek jste kupovali pro tak malé děti? Když to bude příliš velké tak zase bude zakopávat. Je přehnané koupit vel. 22?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Romanka40, 19. 11. 2019, 20.34

Mame gumaky z decatlonu, cerne, byli v sekci myslivost. Mekkucke, ohebne a lehke. A kupuji zhruba s 1,5cm nadmerkem

Lenourecek, 3. 4. 2019, 21.32

Kupovala bych podle délky stélky

Mygara

Mygara, 3. 4. 2019, 9.03

Asi bych koupila ty 22

Leňulka, 27. 3. 2019, 20.10

určitě větší, my kupovali rovnou 23

snany, 27. 3. 2019, 20.07

Klidně větší

Eliška Kozlova, 27. 3. 2019, 14.46

Pamauju i prvorozeneho jsem sehnala 23 v bazaru a měla z nich obrovskou radost, protože menší jsem nemohla sehnat, teď je nosí moje 3 dítě. Sháněla jsem vždy o 2 čísla větší než aktuální velikost, najare dávám silnější ponozku a v létě pak bývá akorát

Žofinka

Žofinka, 27. 3. 2019, 14.19

U menších velikostí to je po 0,5cm, tak by asi šla i ta 22

Teryk92, 27. 3. 2019, 12.35

Určitě bych koupila větší. Za chvilinku jí nebudou.

Zdeňka S., 27. 3. 2019, 10.59

Malé bych určitě nekupovala, vzhledem k tomu že je bude mít fakt jenom na chvilku a a zrovna gumáky nejsou obuv která by se nosila nějak celodenně , takže rozhodně větší

Janako

Janako, 27. 3. 2019, 10.43

Zkuste v kamenném obchodě,co jak sedí.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů