Jídelní židlička
Vložil(a): Nikoll, 12. 10. 2016 13.51
Maminky, jakou jste měli jídelní židličku pro Vaše prcky?? My už pomalu sedíme, a tak chci pořídit jídelní židličku, ale nejlépe aby se dala trochu napolohovat, jestli je to vůbec možné :) s jakou máte nejlepší zkušenosti? Je jedno jestli plastová nebo dřevěná, ale když jsem se ptala u nás v dětském světě, tak mi doporučili nějakou supermoderní futuristickou za 12.000,- a to se mi opravdu nechce dávat :D
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 15. 8. 2017, 10.27
já měla dřevěnou ještě po nás s ušitým podprdelníkem a byla parádní
Fuga, 12. 1. 2017, 13.50
každý má jiné nároky, my máme nějakou plastovou, vypolstrovanou a je to hrůza čistit, to jídlo zapadá do každé škvíry
Zuzka Čtvrtečková, 16. 10. 2016, 21.22
klarike1, 13. 10. 2016, 20.27
My jsme měli tu klasiku bernkop - sandra, co se dá složit na stoleček. Využívali jsme ji moc i jako stoleček do 2 let a ještě pár měsíců. Je dobrá, jen není moc skladná a po čase se nám ulomila zapínací pojistka (únava materiálu).
Adrianita, 12. 10. 2016, 21.16
Dostala jsem od mamky polohovací židličku 2v1,teď ji máme rozloženou na židli a stolek.