Jídelní židlička

zobrazeno 2314×

Vložil(a): Nikoll, 12. 10. 2016 13.51

Maminky, jakou jste měli jídelní židličku pro Vaše prcky?? My už pomalu sedíme, a tak chci pořídit jídelní židličku, ale nejlépe aby se dala trochu napolohovat, jestli je to vůbec možné :) s jakou máte nejlepší zkušenosti? Je jedno jestli plastová nebo dřevěná, ale když jsem se ptala u nás v dětském světě, tak mi doporučili nějakou supermoderní futuristickou za 12.000,- a to se mi opravdu nechce dávat :D

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Klarys, 10. 12. 2019, 11.09

my teda máme plastovou, ale dá se z ní udělat i zvlášť stoleček a židlička, takže do budoucna na hraní, kreslení a tak super. kupovali jsme také na dětském růžku, mají tam velký výběr a cena je přijatelná, žádných 12 000

Ivana.78, 29. 3. 2019, 21.03

My máme dřevěnou.

Mygara

Mygara, 15. 8. 2017, 10.27

já měla dřevěnou ještě po nás s ušitým podprdelníkem a byla parádní

Fuga

Fuga, 12. 1. 2017, 13.50

každý má jiné nároky, my máme nějakou plastovou, vypolstrovanou a je to hrůza čistit, to jídlo zapadá do každé škvíry

Sooňaa, 17. 10. 2016, 0.26

Mame super polohovaci peg perego,vyuzivali jsme jeste kdyz mala.nesedela a super. Je omyvatelna,mekka a ma nekolik poloh I vysek

Zuzka Čtvrtečková, 16. 10. 2016, 21.22

Úplně obyčejnou dřevěnou, teď ji bude dědit druhý syn. U babičky má plastovou rozkládací a ta sice zabere víc místa, ale lépe se čistí

slunicko, 16. 10. 2016, 21.42

Je tu samou mame my

klarike1

klarike1, 13. 10. 2016, 20.27

My jsme měli tu klasiku bernkop - sandra, co se dá složit na stoleček. Využívali jsme ji moc i jako stoleček do 2 let a ještě pár měsíců. Je dobrá, jen není moc skladná a po čase se nám ulomila zapínací pojistka (únava materiálu).

vendy.z, 13. 10. 2016, 17.26

Carretero se polohovat dá, tu máme. Je už pěkně jetá, ale drží po obě děti. Nebo spíš ten potah je jetý, židlička je jinak v pohodě.

Zdeňka S., 12. 10. 2016, 23.24

My máme tu klasickou dřevěnou se stolečkem a super, využíváme jak židličku ,tak i stoleček

Adrianita

Adrianita, 12. 10. 2016, 21.16

Dostala jsem od mamky polohovací židličku 2v1,teď ji máme rozloženou na židli a stolek.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů