Kalhotkové plenky
Vložil(a): Kamila Pecharová, 5. 11. 2016 15.10
Maminky používající jednorázovky, máte vyzkoušené nějaké jiné kalhotkové pleny než Pampers pants za dobrou cenu? ;) dáváme je synovi na noc, jsou lepší než klasické, když jde v noci rozespalý na záchod, ale ta cena..
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 24. 4. 2017, 16.41
znám jen pampers a máme jinak látkové treninkáče
Kamila Pecharová, 6. 11. 2016, 16.43
Proto se ptám, jestli někdo nezná levnější
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 10.51
Já je tenkrát koupila v akci a vyšli levěnji než klasické asi o haléř Ale huggies
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.05
Já kupovala od Huggies když na ně byla sleva, vyšli levněji než pampers
Kamila Pecharová, 5. 11. 2016, 22.14
Kalhotkové? A jaké byly?
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.17
No včera jsem jí malému dávala a on si na ní pořá šahal, tak nevím Předtím ale v pohodě
Kamila Pecharová, 5. 11. 2016, 22.21
OK, mrknu na cenu a uvidíme.. Díky za typ
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.24
Ono to chce vychytat akci, jinak je cena hrozná
AllaŠvecová, 5. 11. 2016, 21.31
Mela jsem jedny na zkousku,byly fajn ale ty peníze jsou hrozné
Kamila Pecharová, 5. 11. 2016, 22.23
Já první balík vyhrála - asi 20ks zdarma, takže paráda. V tu dobu jsem je ale vypotřebovala dá se říct k ničemu.. Až nyní jsem jim přišla na chuť resp. na pro mne správné využití..
Kamila Pecharová, 5. 11. 2016, 22.15
Jsou děsně drahé, ale jak jsem tu psala, na tohle období jsou perfektní..
Kamila Pecharová, 5. 11. 2016, 22.17
Smrděli? No, možná ty zelené či oranžové klasické jsem taky cítila, ale tyhle mi přijdou úplně bez zápachu
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 10.50
Mě tedy nepřijde, že by smrděly ...
Kamila Pecharová, 5. 11. 2016, 22.02
Také jsem si to myslela a ze začátku jsem pants dokonce zavrhovala, ale na toto období, kdy přijde syn i dvakrát v noci čůrat, rozespalý, brečí, vadí mu světlo.. Nedovedu si představit, jak mu oblékám klasickou plínku.. Už jsem si ba pants hrozně zvykla..
Katka, 5. 11. 2016, 17.03
Nepoužívali jsme, skončili jsme s plenami a šup do slipů.
Kamila Pecharová, 5. 11. 2016, 22.03
Jo přes den máme slipy, ale v noci mu ještě tak moc nevěřím...