Kam na víkend s rok a půl starým ditkem
Vložil(a): sestricka1989, 3. 11. 2016 21.57
Maminky prosím poraďte kam vyrazit na víkend s rok a půl starým ditkem . Chtěli bychom s manželem vyrazit někam mimo domov na víkend s chtěli bychom zabavit dítko. Děkuji za tipy
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 26. 4. 2017, 10.14
udělat tour po dětských hřištích .-)
Fuga, 23. 1. 2017, 16.02
teď v zimě mě napadá jen aquapark, dětské centrum
Katka, 4. 11. 2016, 8.31
S tak malým jsme jezdili maximálně k rodičům a stačilo.
Adrianita, 4. 11. 2016, 8.27
Někam,kde jsou zvířátka. My byli v roce na koňské farmě a byly tam i další zvířátka a dcerka byla spokojená.
My byli se synem jeste pred jeho prvnima narozkama na vikend v Praze u babi. Az na to ze mu trvalo usnout, bylo vse v pohode. Na jeho narozky jsme byli v zoo. To ho sice moc nezajimalo, ale obcas se na nejaky zviratko zasmal. V tomhle veku asi zalezi ciste na vas kam a na co si s prckem troufnete