lezec :-(

zobrazeno 1638×

Vložil(a): patricia077, 24. 8. 2017 9.11

Tak už je to tady..myslela jsem, že syna schody nechají chladného, no už tak týden mi ve vteřině vyleze do patra, neřešila bych, kdyby to nebyly zrádné schody, kterými může propadnout bokem..nechápu, proč se dnes všude dělají schody z obýváku, naši mají taky, sice tam nemůže propadnou bokem, ale zase mezi..dříve byly na chodbě, zavřelo se a bylo...takže sháníme zábranu, bohužel rozměry nám pořád nesedí, za chvíli má přijet truhlář na dveře, tak ho zkusím naťuknout, ale myslím, že tohle je spíš práce pro zámečníka, že? Jak jste to řešily vy mamky, pokud teda vůbec? Já ho sundám několikrát za sebou, vynadám, vysvětlím, dostane i na na plenku trochu na zadek, nic nic nic klasika..u dcery jsem neřešila, neměli jsme schody, ale zase mi pravidelně lezla z postýlky na okno, njn lezci .-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Marusk

Marusk, 13. 10. 2017, 12.30

Přesně. Když nemají schody, najde se něco jiného. U nás to je gauč a nově i židle (dospělácká). Takže trnu i tak, aby dítě nespadlo.

patricia077

patricia077, 13. 10. 2017, 15.18

U nás právě už taky jelikož na schody je zábrana tak gauč a zidle

vaniilla, 3. 9. 2017, 10.52

Nás tohle taky teprve čeká. Schody nemáme, ale jinak je doma spousta věcí, po kterých se někam dá vylézt. Tak jsem zvědavá, co budem muset doma měnit my.

patricia077

patricia077, 3. 9. 2017, 15.25

dcera lezla ráda na okno .-)

vaniilla, 3. 9. 2017, 16.03

Já taky, když jsem byla malá To je asi všeobecně oblíbené místo!

patricia077

patricia077, 3. 9. 2017, 19.40

.-)

Žofinka

Žofinka, 28. 8. 2017, 19.30

nás to teprve čeká, ale naštěstí máme schody, kam se dá dát jednoducá zábrana a žbrdlení není daleko od sebe, protože ta naše potvůrka zvědavá určitě taky bude všude strakat nos

patricia077

patricia077, 29. 8. 2017, 9.26

Tak to chápu..jj zábranu máme od včera ale musela se dát až na čtvrtý schod a leze tam stejně tak uvidíme

KackaPJ, 26. 8. 2017, 20.35

My taky milujeme schody (dozaduje se, ceka u dveri, vzteka se). A tak porad hlidame, mame dokonce dve patra a druhy schody jsou taky dreveny a mene bezpecny

patricia077

patricia077, 26. 8. 2017, 22.43

Jj je to furt dokola zkouší to furt co

KackaPJ, 28. 8. 2017, 19.50

Byla nadšená, když se je naučila slejzat dolů, pozpátk...

patricia077

patricia077, 29. 8. 2017, 9.27

to věřím, syn to taky dělá, nebo když se postaví v kočárku třeba v obchodě dostane se s popruhů a vítězně to čumíš co

Fuga

Fuga, 25. 8. 2017, 7.19

my máme hodně atypickou zábranu do L vyrobenou od truhláře, je otáčecí na panty. jen manžel musel přidělat pružinu na zástrčku, aby si jí teď už sám neotevřel. A teď dokonce malý vyžaduje, aby zábrana byla zavřená a ještě nás na to všemožně upozorňuje, když náhodou není .-)

patricia077

patricia077, 25. 8. 2017, 9.02

tak tj miláček

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 25. 8. 2017, 10.57

To je šikovný. Takhle nás také syn upozorňuje když něco není jak má být

Jarka mmm, 24. 8. 2017, 22.29

No já se teda vůbec nedivim, že po nich chce lézt, mě by to taky lákalo . Asi bych vysvětlovala a pokud by to byly jo hodně široký rozestupy, tak bych možná uvažovala o novým zábradlí.

patricia077

patricia077, 25. 8. 2017, 9.03

už máme obj zábranu je prý atypická tak uvidíme .-)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 26. 8. 2017, 11.16

Tak hlavně aby nepřišel na to jak ji odstranit Syn už zvládá dětské pojistky ..

patricia077

patricia077, 26. 8. 2017, 13.31

snad ne ale zatím jsem tam narovnala nábytek - židle atd a to teda pro něj překážka není vůbec

louskacek2, 24. 8. 2017, 21.08

Dcera ta jak videla schody furt lezla hruza nekde na navstevach a jejich schody v obyvaku ..... Syn tomu je to uplne sumak.... Nasi meli doma zabrany no delanou na miru.

patricia077

patricia077, 25. 8. 2017, 9.04

Synovi to taky bylo šumák než zjistil, že to jde

skřítek, 24. 8. 2017, 20.43

Jo, schody, to je velká vášeň. Teď jsem to řešila týden na návštěvě u táty tak, že jsem na dolní schod prostě naskládala jako zábranu balíky s 2 l PETkama. Pokud bych to měla řešit 100x denně doma, nechala bych si prostě tu zábranu asi udělat....

patricia077

patricia077, 25. 8. 2017, 9.04

jj máme už objednanou

Lenča Pešková, 25. 8. 2017, 9.42

Tak tohle by mala s prehledem oddelala?

patricia077

patricia077, 25. 8. 2017, 11.03

tak petky taky shodí tj jasná věc

Aliisha

Aliisha, 24. 8. 2017, 20.17

Myslím, že čím víc se. U to zakazuje, tak tím víc ho to láká. Časem si schodů ani nevšimne. U nás schody zatím za ruku. Je to malý posera

patricia077

patricia077, 25. 8. 2017, 9.04

Tak syn je taky opatrný ale tohle prostě ...

Gabill, 24. 8. 2017, 19.19

My mame v dome schody. Tiez nam ziadna zabrana nepasovala, tak som dlho rozmyslala, ako to vyriesit az maly podrastol a uz v pohode schody zvladal. Vyhodou bolo, ze ked sa vybral na schody, tak capkal hlasno rucickami a este si do toho nieco mrmlal, takze som hned vedela, ze treba ist za nim.

patricia077

patricia077, 25. 8. 2017, 9.05

S dcerou jsem to taky neřešila, bohužel syn tam leze furt, nedojdu si ani na záchod...

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů