Názory na dvouleté děti ve školce
Vložil(a): Kriss3, 13. 3. 2019 23.49
Milé maminky, ráda bych vás poprosila o laskavovost. Jsem studentkou Univerzity Karlovy a píši bakalářskou práci, která se zabývá tématem dvouletých dětí v mateřských školkách a zajímalo by mne, jaký názor na to máte právě vy - maminky malých dětí. Našly by se mezi vámi takové, které mají dítě/děti v předškolním věku a byly by ochotné věnovat zhruba 30 minut svého času rozhovoru o vaší (ne)zkušenosti s mateřskými školami? Rozhovor by proběhl buď osobně (např. v kavárně) nebo přes videohovor Pokud by některá z vás měla zájem nebo dotaz, napište do komentářů nebo na mail [email protected]
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 3. 4. 2019, 15.31
Já bych to časově nezvládla skloubit s prací
Ketris, 18. 3. 2019, 8.12
A odkud jste?
Fuga, 15. 3. 2019, 8.10
Tak volat se mi také nechce
Aliisha, 14. 3. 2019, 22.17
Klidně něco vyplnim, ale volat neee
L.janicka.l, 14. 3. 2019, 19.29
Tento zpusob mi nevyhovuje, mozna by nebylo spatne dojit do mistni skolky, a nekoho si odchytit
Žofinka, 14. 3. 2019, 14.40
Nemám ještě predskolaka:-)
NiFee, 14. 3. 2019, 11.27
šKODA toho video hovoru , moja dcera šla do školky v 2 rokoch ale osobne to asi nepojde a videohovor fakt nie