Názory na dvouleté děti ve školce

zobrazeno 1292×

Vložil(a): Kriss3, 13. 3. 2019 23.49

Milé maminky, ráda bych vás poprosila o laskavovost. Jsem studentkou Univerzity Karlovy a píši bakalářskou práci, která se zabývá tématem dvouletých dětí v mateřských školkách a zajímalo by mne, jaký názor na to máte právě vy - maminky malých dětí. Našly by se mezi vámi takové, které mají dítě/děti v předškolním věku a byly by ochotné věnovat zhruba 30 minut svého času rozhovoru o vaší (ne)zkušenosti s mateřskými školami? Rozhovor by proběhl buď osobně (např. v kavárně) nebo přes videohovor Pokud by některá z vás měla zájem nebo dotaz, napište do komentářů nebo na mail [email protected]

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Romanka40, 19. 11. 2019, 20.35

Klidne vyplnim

Mygara

Mygara, 3. 4. 2019, 15.31

Já bych to časově nezvládla skloubit s prací

Ketris

Ketris, 18. 3. 2019, 8.12

A odkud jste?

Kriss3, 20. 3. 2019, 23.48

Z Prahy

Cherrynka, 17. 3. 2019, 13.35

Jedině vyplnit, nechci dávat číslo

Fuga

Fuga, 15. 3. 2019, 8.10

Tak volat se mi také nechce

Teryk92, 14. 3. 2019, 22.55

Jsem taky pro vyplnění

Aliisha

Aliisha, 14. 3. 2019, 22.17

Klidně něco vyplnim, ale volat neee

L.janicka.l

L.janicka.l, 14. 3. 2019, 19.29

Tento zpusob mi nevyhovuje, mozna by nebylo spatne dojit do mistni skolky, a nekoho si odchytit

Žofinka

Žofinka, 14. 3. 2019, 14.40

Nemám ještě predskolaka:-)

NiFee

NiFee, 14. 3. 2019, 11.27

šKODA toho video hovoru , moja dcera šla do školky v 2 rokoch ale osobne to asi nepojde a videohovor fakt nie

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů