Nutrilon 4
Vložil(a): annicka, 23. 1. 2017 15.54
Maminky, doufam, ze se na me nebudete zlobit, ale neprisla jsem na to, jak to vlozit do rubriky prodej, nebo spis pod co. Pouzivate nektera Nutrilon pronutra 4? Koupila jsem 6pack a mam tu 2 nove baleni a 1/2 otevreneho. Ze dne na den se proste prestalo. Tak bych to moc rada prodala. Expirace 1.9.2017. Nebo pokud me prosim nekdo navede jak a kam to vlozit, budu rada, jeste jednou se omlouvam
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 30. 11. 2017, 2.55
já ještě nevyužiji
annicka, 30. 11. 2017, 9.42
ja ho uz ani nemam je to prispevek z ledna
jitkamety, 13. 7. 2017, 9.12
Ja zajem nemam,protoze po nutrilonu mi dcera jen zvracela takze uz nikdy vic
Mygara, 13. 2. 2017, 16.26
já osobně zájem nemám
annicka, 27. 1. 2017, 20.23
to jo ,ale jen pouzite, nove tam zadat zdarma nemuzu, zkusim to dat na prodej v jine skupince
Lusesita25, 27. 1. 2017, 9.56
Tak na jednu stranu je to vec pouzita.
annicka, 27. 1. 2017, 20.22