Nutrilon 4

zobrazeno 588×

Vložil(a): annicka, 23. 1. 2017 15.54

Maminky, doufam, ze se na me nebudete zlobit, ale neprisla jsem na to, jak to vlozit do rubriky prodej, nebo spis pod co. Pouzivate nektera Nutrilon pronutra 4? Koupila jsem 6pack a mam tu 2 nove baleni a 1/2 otevreneho. Ze dne na den se proste prestalo. Tak bych to moc rada prodala. Expirace 1.9.2017. Nebo pokud me prosim nekdo navede jak a kam to vlozit, budu rada, jeste jednou se omlouvam

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 30. 11. 2017, 2.55

já ještě nevyužiji

annicka

annicka, 30. 11. 2017, 9.42

ja ho uz ani nemam je to prispevek z ledna

jitkamety

jitkamety, 13. 7. 2017, 9.12

Ja zajem nemam,protoze po nutrilonu mi dcera jen zvracela takze uz nikdy vic

Mygara

Mygara, 13. 2. 2017, 16.26

já osobně zájem nemám

vendy.z, 27. 1. 2017, 10.40

Jinak ho myslím požívá moje ségra, nevím...

vendy.z, 27. 1. 2017, 10.40

Mě to šlo normálně - na svém profilu zvolíte "Nákup a prodej" a navede Vás to...

annicka

annicka, 27. 1. 2017, 20.23

to jo ,ale jen pouzite, nove tam zadat zdarma nemuzu, zkusim to dat na prodej v jine skupince

Lusesita25, 27. 1. 2017, 9.56

Tak na jednu stranu je to vec pouzita.

annicka

annicka, 27. 1. 2017, 20.22

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů