Od kdy nechat koukat dítě na TV?

zobrazeno 2271×

Vložil(a): Teryk92, 12. 7. 2019 13.07

Od kdy jste nechali své ratolesti koukat na TV, pohádky,…?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Romanka40, 19. 11. 2019, 20.21

Cca od 2let se diva na pohadky...ale vydrzi chvilku a pak si jde hrat

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 11. 2019, 22.18

ojojoj no skoro, ked uz sedel takze okolo 7-8 mesiaca? neviem uz ale skoro v porovnani s tym co sa neodporuca

Fuga

Fuga, 18. 7. 2019, 8.27

Od té doby co začali lézt a podobně je zajímali na televizi i zprávy ale úplně jsme pouštěli od roka a půl až 2

L.janicka.l

L.janicka.l, 15. 7. 2019, 15.08

Drzela jsem kluka dal, jenze se naucil poustet dvd a ted si jede porad dokola cerveny trakturek, krtka atd a kdyz mu to zakazu, tak pak si rano privstane a pusti si to

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 15. 7. 2019, 8.27

Televizi nemáme ale občas nějaké to video v malé míře asi okolo třetího roku

Leňulka, 14. 7. 2019, 22.10

od 3let večerníček, do té doby jí televize ani nezajímala

dadinkamaminka, 14. 7. 2019, 12.20

Syna zajímaly hlavně reklamy a to asi v 8-10 měsících už ? Jinak se na telku díval asi až ve 3-4letech, do té. Doby ho to nějak nezajímalo... Teď je mu 6 a dívá se 2-3hodiny denně na Decko Ne vkuse, ale v průběhu celého dne...

V007A, 14. 7. 2019, 7.08

V roce jsem pustila večerníček a pak hned vypnout. Předtím vůbec.

Aliisha

Aliisha, 13. 7. 2019, 21.10

Ráno cca půl hodky a pak večernicek před spaním. My na telku nekoukáme a malý to taky nevyzaduje. Je mu 3 a půl a raději si hraje. Cca od roka jsme začali večernickem.

jancaan, 13. 7. 2019, 14.01

Cca od 2 let syn koukal na večernícek, pak to měl jako kulisu. Nyní koukne pár pohádek na decku a stačí mu to.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů