Oslava
Vložil(a): Kikinka30, 20. 4. 2017 19.44
Maminky, Oslavili jsme 1.narozeniny a me to prijde jako bych vcera rodila, vsechno tak rychle uteklo... A co vy,jak to vnimate, ja ma najednou z miminka batole ??
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 28. 4. 2017, 10.15
nás to teprve čeká, ale i tak mi přijde, že to hrozně rychle letí
jitkamety, 25. 4. 2017, 9.51
Bohuzel ten cas leti proto si uziva s dcerkou kazdou chvilku kterou muzu
Barbarelka, 22. 4. 2017, 8.01
no nás to čeká za měsíc malá bude mít 1. rok a já 25. tak jsem z toho tak nějak smutná že to rychle uteklo chybí mi takové to malé miminečko, ale zase když člověk vidí co vše nového se za tu dobu naučila tak je šťastný ale bude mi hodně ouzko ten den
Mygara, 21. 4. 2017, 13.52
ano, utíká to až moc rychle a jak se říká, děti se mění před očima
Fuga, 21. 4. 2017, 10.50
ano, na dětech je nejlépe vidět, jak stárneme
Janako, 21. 4. 2017, 12.57
Bohužel ?
Janako, 21. 4. 2017, 17.08
To asi jo ?
pouzarovaj, 21. 4. 2017, 20.45
pravda, pravda