Ozdobený stůl na Vánoce

zobrazeno 1600×

Vložil(a): lazna, 6. 11. 2016 16.29

Jak budete zdobit stůl na Vánoce? Syn mi všechno stahuje že stolu. Takže to vypadá, že ubrus dávat určitě nebudu.Jak jste na tom vy?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 21. 4. 2017, 19.51

když byli malí, tak to bylo púodobné, ani svorky na ubrus nepomohly

Fuga

Fuga, 26. 1. 2017, 13.47

ubrus jsme měli:-) , máme ho zasponkovaný, ale výzdoba byla slabá, věnec a svíčka

rennfri

rennfri, 22. 12. 2016, 9.42

koupila jsem si od sew4home kulatou 40cm prostírku, dám ji na stranu stolu u stěny a na ni nějakou dekoraci (svícínky, rolničky...)

Kamibur, 23. 11. 2016, 6.09

Budu mit vanocni ubrus, prostirani, ubrousky a jeste chci vymyslet nejakou malou dekoraci?

Zuzka Čtvrtečková, 8. 11. 2016, 0.08

Ubrus nemáme ani tak, takže nedávám,máme jen látková prostírání. Jinak jestli u nás budou opět manžeovi rodiče, tak se nám na stůl krom talířů a skleniček nevejde Když jsme slavili sami, tak jsem dávala na stůl adventní věnec

lazna, 8. 11. 2016, 8.59

Adelinka, 7. 11. 2016, 9.30

já dávám bílý ubrus, přes něj vínový běhoun ve stejném designu a na to adventní věnec a papírové ubrousky s decentním vánočním motivem. Látkové ubrousky bohužel zatím žádné nemám

lazna, 7. 11. 2016, 14.59

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 8.42

Já to doma moc neřeším, jelikož na stole máme mrazák a už tam není moc místa, takže tam bude maximálně svícínek a ubrousky

lazna, 7. 11. 2016, 15.00

jitkamety

jitkamety, 7. 11. 2016, 7.22

my budeme mit cerveny behoun,vanocni venec,ubrousky a cukrovi

lazna, 7. 11. 2016, 15.00

slunicko, 6. 11. 2016, 22.24

Pcek bude ve své zidlicce, vánoční ubrus,věnec,prostorami,cukroví atd

lazna, 7. 11. 2016, 15.01

Taky bude v židličce.

klarike1

klarike1, 6. 11. 2016, 21.43

Dcerka ubrusy nikdy nestahovala a tak jako vždy vánočně - sváteční ubrus, svíčku ozdobenou vánočně, nějakou květinu, svátečně poskládané ubrousky, talíř s cukrovím..

lazna, 7. 11. 2016, 15.02

První syn netahal ubrus ani nic nebral že stolu. Ale teď druhý to vše vynahradí.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů