Ozdobený stůl na Vánoce
Vložil(a): lazna, 6. 11. 2016 16.29
Jak budete zdobit stůl na Vánoce? Syn mi všechno stahuje že stolu. Takže to vypadá, že ubrus dávat určitě nebudu.Jak jste na tom vy?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 21. 4. 2017, 19.51
když byli malí, tak to bylo púodobné, ani svorky na ubrus nepomohly
Fuga, 26. 1. 2017, 13.47
ubrus jsme měli:-) , máme ho zasponkovaný, ale výzdoba byla slabá, věnec a svíčka
rennfri, 22. 12. 2016, 9.42
koupila jsem si od sew4home kulatou 40cm prostírku, dám ji na stranu stolu u stěny a na ni nějakou dekoraci (svícínky, rolničky...)
Zuzka Čtvrtečková, 8. 11. 2016, 0.08
Ubrus nemáme ani tak, takže nedávám,máme jen látková prostírání. Jinak jestli u nás budou opět manžeovi rodiče, tak se nám na stůl krom talířů a skleniček nevejde Když jsme slavili sami, tak jsem dávala na stůl adventní věnec
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 8.42
Já to doma moc neřeším, jelikož na stole máme mrazák a už tam není moc místa, takže tam bude maximálně svícínek a ubrousky
jitkamety, 7. 11. 2016, 7.22
my budeme mit cerveny behoun,vanocni venec,ubrousky a cukrovi
klarike1, 6. 11. 2016, 21.43
Dcerka ubrusy nikdy nestahovala a tak jako vždy vánočně - sváteční ubrus, svíčku ozdobenou vánočně, nějakou květinu, svátečně poskládané ubrousky, talíř s cukrovím..