Plenky - které/za kolik?
Vložil(a): KackaPJ, 11. 3. 2017 19.47
Ahoj, nevíte prosím někdo o nějaké dobré akci na pleny (4ková velikost)? Měli jsme pořád zásoby a najednou je to skoro pryč :) Známe Pampersky a Babylove od DM, obojí fajn. Co třeba ty od dogerie Teta, tam mají ten klub Brouček, neznáte?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 11. 11. 2017, 6.49
já kupuji přes feedo pampersky měsíční zásobu
Marusk, 15. 10. 2017, 18.11
Vyhovovaly mi ty eko z DM, ale ted jsou hur k sehnání.
pouzarovaj, 28. 3. 2017, 21.05
Doporučujeme polské plínky Dada.. Jsme s nimi maximálně spokojení a cenově vycházejí velmi příznivě. Koupit se dají v Polsku nebo i na netu, ale vyrábí se u nás v ČR
Heduška, 13. 3. 2017, 21.19
Ahojda já kupuji plíny v Polsku. Velmi se nám osvědčily. A troufnu říct, že od Pampersek k nerozeznání. Kupuji velikost 4 a cena jedné pleny bez akce je asi 3,5 Kč, když je akce tak vyjde plínka na 2,5Kč ( nakoupím více balíku). Je tam o ně opravdu mela