Plenky - které/za kolik?

zobrazeno 1909×

Vložil(a): KackaPJ, 11. 3. 2017 19.47

Ahoj, nevíte prosím někdo o nějaké dobré akci na pleny (4ková velikost)? Měli jsme pořád zásoby a najednou je to skoro pryč :) Známe Pampersky a Babylove od DM, obojí fajn. Co třeba ty od dogerie Teta, tam mají ten klub Brouček, neznáte?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Drahuska, 14. 2. 2022, 9.03

Jakou značku by jste mi z těch cenově dostupnějších doporučily ?

IvčaSemi, 3. 3. 2022, 19.19

Za sebe plenky Nappy, které mají na levnepleny.cz

LauraI, 4. 4. 2022, 21.50

Taky bych byla ráda za doporučení "levnějších" plínek, co jsou k dostání normálně v drogérii

Drahuska, 17. 4. 2022, 17.27

Co ty nappy ? za lepší cenu takovou kvalitu podle mě neseženeš

Žofinka

Žofinka, 11. 11. 2017, 6.49

já kupuji přes feedo pampersky měsíční zásobu

Marusk

Marusk, 15. 10. 2017, 18.11

Vyhovovaly mi ty eko z DM, ale ted jsou hur k sehnání.

KackaPJ, 28. 3. 2017, 22.54

Vrátily se Huggies. Nějaké zkušenosti? My už je koupili

pouzarovaj

pouzarovaj, 28. 3. 2017, 21.05

Doporučujeme polské plínky Dada.. Jsme s nimi maximálně spokojení a cenově vycházejí velmi příznivě. Koupit se dají v Polsku nebo i na netu, ale vyrábí se u nás v ČR

Heduška

Heduška, 13. 3. 2017, 21.19

Ahojda já kupuji plíny v Polsku. Velmi se nám osvědčily. A troufnu říct, že od Pampersek k nerozeznání. Kupuji velikost 4 a cena jedné pleny bez akce je asi 3,5 Kč, když je akce tak vyjde plínka na 2,5Kč ( nakoupím více balíku). Je tam o ně opravdu mela

Kamibur, 13. 3. 2017, 7.38

My davame na noc bile pampers a pres den stridame smouli z Albertu, sovickove z Tesca nebo z Lidlu a spokojenost. Ted se daji za dobrou cenu koupit pampers v Tete s tou kartou Broucek?

Kikinka30, 13. 3. 2017, 5.13

Doporucuji Tetu drogerii, registraci a klub Broucek, je zde spoustu vyhod a plenky jsem kupovala v akci za 176kc 50ks a jsou vyborne, nebo Albert ma dost casto akce na Smouli plenky za 189 kc 50 ks a ty jsou dobre na den Plenky z lidla, protekaji, pozor

Misska20, 12. 3. 2017, 22.34

Já jsem teď v pátek kupovala bílé Pampers v Tescu za 259,- jinak kupujeme i ty zelené,ale u těch se mi poslední dobou dost často stává že protecou. Na plenky z Lidlu jsem četla také chválu, ale my je ještě nezkoušeli.

Pavla H., 12. 3. 2017, 21.34

Já používám Pampersky-jak bílé,tak zelené a vyhovují nám. Ale dnes přišel leták do Lidlu a tak teď mají ty jejich,tak jsem si říkala,že bych je zkusila-máte někdo zkušenost?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů