postýlka

zobrazeno 999×

Vložil(a): Leňulka, 8. 4. 2017 9.47

Maminky do kdy jste měli děti v postýlce? A potom rovnou vlastní postel? Máme teda velkou postýlku dcera se tam zatím vejde a nedostane se z ní, ale přemýšlím už dopředu, když jí budem dělat pokoj tak jestli už postel nebo s tím ještě počkat

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Ivana.78, 28. 3. 2019, 22.50

My máme zatím postýlku,doporučují ji až do 3 let.

Žofinka

Žofinka, 11. 8. 2017, 16.33

naše malá má postýku a nespí v ní, spí s námi , ale udělala bych pokoj rovnou s velkou postelí

vendy.z, 26. 4. 2017, 9.35

v podstatě malá postýlka vydrží do 3 let, my máme tzv. junior, rostoucí...ale stejně hodláme cca za rok (v pěti) dát už do velké klasické. Uvidíme. Dcera šla do velké ve 4,5

Čertice, 11. 4. 2017, 21.00

My jsme dostali postel a malej ještě nemá pokoj

Adrianita

Adrianita, 9. 4. 2017, 11.40

Postýlku dcera moc nevyužila, ale strašila tu dlouho, dokud jsme ji nesložili. Spí s námi. V pokojíčku ještě postel nemá, ale zatím ani sama spát nechce, tak to neřeším.

Mygara

Mygara, 9. 4. 2017, 6.58

my měli po dětské postýlce rovnou velkou postel, ale ohradili jsme ji peřiňákem na dočasnou dobu, aby nevypadli

klarike1

klarike1, 9. 4. 2017, 6.53

Dcera dostala pokojík s velkou postelí, když jí bylo 2 a čtvrt. Dokud spala u nás, byla v postýlce.

Kamila Pecharová, 8. 4. 2017, 22.04

Vzhledem k tomu že jsme potřebovali v jeho téměř dvou letech malou postýlku pro mladšího bratříčka a já jako těhotná nesměla tahat nic těžkého, pořídili jsme mu postel 160cm už v roce a čtvrt.. byl to ale boj, protože začal vylézat a tím pádem nespal kolikrát jako dřív..

Cherrynka, 8. 4. 2017, 20.51

Dokud to jde, dala bych postýlku postel bych dala dítětí asi od tří let

snany, 8. 4. 2017, 20.32

Dcera měla cca 17 m, když šla do postele o délce 160cm. Ve čtyřech letech do vyvýšené postele a teď v 6 letech dostala novou jen lehce vyvýšenou. Syn se přesunul do postele po dceři v cca 2,5 letech ( do té doby spal ve svém pokojíku od narození v postýlce). Ve čtyřech letech má postel stále tu stejnou, jen 160cm dlouhou a je spokojený, jinou nechce....

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů