RP

zobrazeno 690×

Vložil(a): Adrianita, 6. 2. 2017 16.26

Maminky, k 31.7.2017 mně bude končit rodičovský příspěvek. Poslední dávku dostanu v červenci nebo srpnu? Nejsem si teď jistá, jestli se rodičák za daný měsíc posílá tentýž nebo až další měsíc.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 27. 11. 2017, 11.25

posílá se až ten další měsíc

Mygara

Mygara, 8. 2. 2017, 12.21

v srpnu

Leňulka, 7. 2. 2017, 10.03

rodičák se posílá za minulý měsíc a poslední rodičák chodí většinou za minulý měsíc a doplatek za ten daný měsíc, příjde vám dopis. Poslední rodičák bývájí jako 2 dohromady. Tím pádem se mění i datum konce rodičáku. Nikde nemáte psané datum kdy vám rodičák končí, je to ale poslední den předchozího měsíce co dostanete poslední peníze. Tudíž jestli vám teda končí rp v červenci poslední peníze dostanete v srpnu, a od 1.srpna se tedy musíte hlásit do práce nebo na úp

Jana82

Jana82, 7. 2. 2017, 8.05

Dostanete to v srpnu

Fuga

Fuga, 7. 2. 2017, 7.37

až další měsic, takže srpen

vendy.z, 7. 2. 2017, 6.56

v srpnu

Petra Schoberová, 7. 2. 2017, 6.10

V srpnu Me letos taky konci

Lenourecek, 6. 2. 2017, 21.40

Je stejné jako s výplatou Takže v srpnu

Aliisha

Aliisha, 6. 2. 2017, 21.18

Dle mého názoru v srpnu

Saeva, 6. 2. 2017, 20.45

Já si myslím, že se to zasílá zpětně, takže v srpnu.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů