Smrkání

zobrazeno 1085×

Vložil(a): Petra Schoberová, 23. 10. 2016 7.00

Od kdy jste učiili/učité děti smrkat?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

kamika, 25. 11. 2019, 20.56

Nepoužívám ani nevím, že nějaký podobný existuje.

kamika, 28. 10. 2019, 11.47

Já jsem naučila syna smrkat někdy po roce. Ale já mám problém s rýmou, nic moc mi nezabírá a je to docela mazec. Když nemůžu dýchat a musím fungovat.

jarcula, 26. 1. 2019, 19.17

Pro miminka od narození jsou kapky. A jsou dobré, já na ně nedám dopustit, protože syn chytl rýmu týden po porodu a to nevím co bych bez něj dělala.

vilina, 20. 1. 2019, 17.51

A pro jak staré děti dělají? Mám 5 měsíčního syna a pro toho asi nic neexistuje.

jarcula, 15. 1. 2019, 21.17

Používáme nasivin pro sebe i pro děti. Jen oni mají jiný druh.

vilina, 20. 12. 2018, 21.28

Co používáte na rýmu? Nás trápí celou zimu a nemůžeme se jí zbavit.

Mygara

Mygara, 27. 7. 2017, 16.29

u nás zabralo napodobování foukání po mně, až potom to bylo málem protivné, protože se to zalíbilo a foukaly všude

Fuga

Fuga, 17. 1. 2017, 13.27

tak to my jsme se učili okolo 2 let, ale stejně nejčastěji to vypadá tak, že se sice vysmrká, ale to utření nosu nějak vázne

Rulficka48

Rulficka48, 30. 10. 2016, 11.35

To by mě taky zajímalo..

lazna, 24. 10. 2016, 17.52

Začal v roce. Viděl nás smrkat, takže to chtěl zkusit taky. Tak smrkame

Petra Schoberová, 25. 10. 2016, 6.51

sikula

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů