Smrkání
zobrazeno 1085×
Vložil(a): Petra Schoberová, 23. 10. 2016 7.00
Od kdy jste učiili/učité děti smrkat?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 27. 7. 2017, 16.29
u nás zabralo napodobování foukání po mně, až potom to bylo málem protivné, protože se to zalíbilo a foukaly všude
Fuga, 17. 1. 2017, 13.27
tak to my jsme se učili okolo 2 let, ale stejně nejčastěji to vypadá tak, že se sice vysmrká, ale to utření nosu nějak vázne
Rulficka48, 30. 10. 2016, 11.35
To by mě taky zajímalo..
Petra Schoberová, 25. 10. 2016, 6.51
sikula