Spánek
Vložil(a): dadinkamaminka, 9. 3. 2017 9.16
Já jsem teda sobec
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 16. 11. 2017, 18.56
nejste, jen se chcete vyspat, pudová reakce
Mygara, 10. 3. 2017, 13.50
tak daleko jsem ještě nezašla
klarike1, 9. 3. 2017, 21.13
Mně deku krade dcera, když se ke mně nastěhuje. Vezmu si její, ona se po chvíli odkope, leží na dece, přikryju ji tou její, vezmu si jinou....atd. Ona má v postýlce asi 4 deky, ráno jsem zmrzlá bez deky a ona leží na kopci...to je úkaz posledního měsíce.
Aliisha, 9. 3. 2017, 20.53
Syn spí ve své postýlce ve spacím pytli a do toho já se opravdu nevejdu
Adrianita, 9. 3. 2017, 16.16
Dcera se pořád odkopává a já se celou noc budím, abych ji zakryla. Většinou nakonec bez deky skončím já.
k.o.r.i.n.e.k, 9. 3. 2017, 20.21
Já se také budila, ale zjistila jsem, že on je bez ní spokojenější, tak už ho nepřikrývám
Fuga, 9. 3. 2017, 14.12
děcka se odkopávají, ale deku jsem jim ještě nesebrala