Spánek dětí

zobrazeno 824×

Vložil(a): Leňulka, 13. 3. 2017 8.36

Maminky jak vám spali děti v roce? Kolik hodin přes noc a kolik přes den? Ta naše holka nechce moc spát. Dřív v pohodě ale týden před 1.narozeninama začala v noci blbnout, nevím co jí bere, nebrečí ale nechce spát a chce si hrát, takže na zuby to asi nebude. A je to pravidelně od 1hod. v noci tak do 3hod.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Ivana.78, 29. 3. 2019, 11.58

Dcera přes den 1-2 hod.,v noci 9-11 hod.

Žofinka

Žofinka, 10. 11. 2017, 3.36

já taky někdy nemůžu spát .-), ale snažit se jí přes den více utahat nebo zkrátit odpolední spánek

slunicko, 17. 3. 2017, 8.22

Syn pres den prumerne spi 1-2 a v noci 9 hodin

darzanka, 15. 3. 2017, 17.52

Takové období jsme měli taky, obvykle se vzbudila tak ve dvě a do pěti měla poledne. Pak to prostě zničeho nic přešlo a místo toho se díky zoubkům začala budit tak pětkrát za noc s pláčem. Teď je nám šestnáct měsíců, rostou nám stoličky a tak dvakrát za noc se budí pořád. Ono je to snad každý týden pokaždé jinak:)

dadinkamaminka, 14. 3. 2017, 17.23

Můj syn spinkal v noci krásně už od narození,tak nwm... co jí zkusit víc za den utahat ? Nebo jí dávat spinkat trošku později? Třeba už nepotřebuje tolika spánku,spí vám přes den ? Zkuste přehodit trochu hodiny pro spinkání Mě od roka prcek už moc spát přes den nechtěl a od roka a půl už nespal ve dne vůbec...

Kikinka30, 14. 3. 2017, 14.53

My to mame jak na houpacce, nekdy se spinka celou noc a nekdy je i 2xhlad, ale pak se sppinka dal...ale uz je to lepsi, par hodin se vyspinkam i ja v kuse ?

Jana82

Jana82, 14. 3. 2017, 8.31

Dcera v roce se v noci dost probouzela, ale většinou pak po chvíli zabrala. To dělá ještě i teđ, kdy má 18m.

Cherrynka, 14. 3. 2017, 12.24

Syn, 3měs.. to má jak kdy. Třeba týden je "hodný" a spí noci, někdy má týden ďáblíka

snany, 13. 3. 2017, 21.55

Já měla spavé miminka, já i manžel rádi spíme.

Barbarelka, 14. 3. 2017, 7.57

to my taky ale máme miminko nespavce

Cherrynka, 14. 3. 2017, 12.23

Nápodobně ted už je to lepší, ale dřív to byl děs

Aliisha

Aliisha, 13. 3. 2017, 21.49

2 hodky přes den a v noci jak kdy. Někdy vzhůru 1x a někdy 10x

Lenourecek, 13. 3. 2017, 21.01

Syn měl také takové období, vždy jsem se snažila ho znovu uspat, bylo to vyčerpávající, ale vyplatilo se. Asi po 14-ti dnech zase začal dobře spát. Jinak stále spí asi 30 minut dopoledne a až 2 hodiny odpoledne. Večer usíná po osmé a ráno vstává podle toho, kdy ho brácha vzbudí ...

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů