společné spaní

zobrazeno 441×

Vložil(a): patricia077, 17. 10. 2016 14.10

Maminky, chci se zeptat, zda jste měly či máte společné spaní se starším dítětem..dcera totiž do dvou a půl spala v postýlce a pak měla dostat větší postel, jenže mezitím se narodil bráška, ten zabral postýlku a další postel se nám, do doby stěhování, zatím nevejde, takže to řešíme spaním doslova "na hromadě"...možná to tu už v diskuzích zaznělo, tak se když tak omlouvám, že jsem nezaregistrovala...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 11. 8. 2017, 11.09

mají vlastní postel, ale když byli mladší tak to byla taky velká hromada, a když manžel odjen na služebku, tak si losovali, kdo bude spát se mnou v ložnici ( a to byli už velcí ))

patricia077

patricia077, 11. 8. 2017, 11.12

Fuga

Fuga, 12. 1. 2017, 14.38

mají každý vlastní, ale jsou často nastěhovaní stejně u nás

patricia077

patricia077, 12. 1. 2017, 14.48

jj jasný

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 10. 2016, 23.31

Já mám tedy obr letiště, takže předpokládám, že syn bude s námi spát dlouho

snany, 17. 10. 2016, 20.58

Záleží jak velkou máte postel a jak moc potřebujete vlastní prostor. U nás jsou děti vítány, pokud mají špatné sny nebo jsou nemocné. Dva dospělí a dítě se sice vejdeme, ale bez kvalitního spánku. Pokud bychom měli obrovskou postel tak klidně ať u nás spí každou noc.

vendy.z, 17. 10. 2016, 20.47

Někdo proto kupuje obr letiště...Nebo patrovou postel.

Zuzka Čtvrtečková, 17. 10. 2016, 20.21

Nemáme, my bychom se nevyspali Oba přešli v osmi měsících

patricia077

patricia077, 17. 10. 2016, 20.29

Už? No teda a dobrý?

skřítek, 17. 10. 2016, 19.50

Spím s malou ve velké posteli a manžel se přestěhoval do obýváku na gauč, protože bychom se nevyspali nikdo. Sám od sebe, nikdo ho nenutil.

patricia077

patricia077, 17. 10. 2016, 20.30

Jéé chudák ...ale tak asi mu vyhovuje, že se vyspí .-)

Katka

Katka, 17. 10. 2016, 18.41

Nemáme, já bych se vůbec nevyspala. Budilo mě každé vzdechnutí a otočení dítěte a to máme postel velikou. Od 2 let jsou ve svém pokoji a ve svých velkých postelích.

Adrianita

Adrianita, 17. 10. 2016, 18.25

Nechala bych ho u vás,pokud vám to tak vyhovuje.

patricia077

patricia077, 17. 10. 2016, 19.44

Zatím se nedá nic jiného dělat .-)

Blankasiro, 17. 10. 2016, 17.26

Děti s námi spali max. do 1,5 roku...obě pak chtěli vlastní "prostor" i kdyby na zemi...

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů