Sportovní kočárek
Vložil(a): Teryk92, 29. 7. 2019 20.00
Ahojky chtěla bych se zeptat do kolika let vaši děti využily sportovní kočárek?? Tenkrát jsem pořizovala 3 kombinaci s tím, že ten sporťák co se z toho udělá vydrží.Kočárek je ale dost krátký na nohy...ten můj nemá dole tu plastovou opěrku na nohy. Uvažuji o koupi jen sportovního kočárku, ale když jsem porovnala rozměry tak novej sporťák je o pár cm delší než ten co mám teď.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
petralak, 31. 7. 2019, 22.14
Máme Babydesign značku a ve třech letech se tam pořád vejde a má místa dost.
Fuga, 31. 7. 2019, 17.09
Do 2,5 let a někdy i později třeba na dovolenou, k doktorovi
Blankasiro, 30. 7. 2019, 22.14
Sportovní kočárek jsme měli jenom u prvního miminka, druhé už šlo rovnou do golfáče protože je to praktičtější a lehčí....
Eliška Kozlova, 30. 7. 2019, 12.32
Nejstarší se vozil asi do 15měs, ale do 3 mi tam spal, vlastně všechny tři mi do 2,5 spali v kočárku venku, i když se tam sotva vešli. Nejmladší se vozí ve sportaku i teď ve 3 třeba u tchýně ve městě, je to pohodlnější a rychlejší, starší mám každého z jedné strany. Doma už máme kočárek jen na hraní a blbnutí