Stavebnice pro 1,5 roční slečnu :)
Vložil(a): Andy87, 4. 7. 2016 21.47
Holky poraďte prosím nějakou pěknou stavebnici pro 1,5roční holčičku..? Děkuji všem
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 4. 12. 2017, 11.12
lego duplo, to je topka
Fuga, 9. 12. 2016, 12.34
Již zmiňované duplo nebo klasické dřevěné kostky s doplňky
AllaŠvecová, 29. 9. 2016, 8.57
Za me lego duplo,zabavi i me
klarike1, 5. 7. 2016, 8.50
Za nás taky lego duplo. První dostala cca v 15 měsících. Je jasné, že z toho hned nestavěla, ale líbily se jí barvy, zvířátka, různé druhy kostek. Dnes už máme dupla plnou bednu a všechny ostatní hračky leží bez zájmu. Ve dvou letech si s tím vyhraje dlouho, staví o 106.
Katka, 5. 7. 2016, 7.30
Lego duplo - je spousta variant dle zájmů dítěte.
jitka46, 4. 7. 2016, 23.03
bohužel mne nic nenapadá, nejsou tam moc malé dílky?