Stehovani do sveho pokojicku
Vložil(a): Sooňaa, 18. 10. 2016 20.57
Maminky kdy jste sve deti prestehovaly do.jejich pokojiku? A jak to.snasely? Zacinam.nad tim premyslet,dcerce 11m,ale nevim..
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 8. 2017, 11.28
okolo 2.5 let? ani nevím
Fuga, 13. 1. 2017, 15.50
náš byl ve svém pokojíčku tak od3.5 let. Nejdříve jsme tam s ním jeden museli usnout, ale pak se to zlomilo a už to nevyžadoval. Ale u nás v posteli skončí někdy doteď
Lusesita25, 20. 10. 2016, 9.12
Nejlepsi je to dle meho zkoušet, tak od toho roku.
klarike1, 19. 10. 2016, 21.55
Dcerka šla letos v létě, to ji byly dva pryč, bála jsem se toho, ale úplně v pohodě a až na to,že nad ránem přijde ke mně do postele, nedá na svou novou postýlku a pokojíček dopustit..
AllaŠvecová, 19. 10. 2016, 7.16
Malé je 14m, kozoholik,mamincim a tatinkuv mazel..asi jen tak nepůjde