UM a láhev

zobrazeno 709×

Vložil(a): Leňulka, 24. 9. 2017 9.08

Maminky do kdy jste dávali UM? A celou dobu z lahve nebo potom třeba z hrnečku? Děkuji

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Ivana.78, 28. 3. 2019, 22.32

Zatím dáváme do lahve.

Žofinka

Žofinka, 28. 9. 2017, 6.07

už se těším až bude umět pít z hrnku, nebaví mě ty lahve mýt

Mygara

Mygara, 27. 9. 2017, 6.17

když uměly pít z hrnku, tak jsem jim ho dávala z hrnečku

baru86

baru86, 26. 9. 2017, 21.13

Syn má 10 měsíců, láhev nezná, jen hrnek.

Jana82

Jana82, 25. 9. 2017, 20.15

Dcera má 25 měsíců a dáváme ji UM z láhve, každé ráno a večer.

vendy.z, 25. 9. 2017, 19.11

U dcery od 5 měsíce - pořád z láhve. U syna nikdy

Fuga

Fuga, 25. 9. 2017, 17.32

já dávám i z hrnku od té doby, co to zvládá pít, rozhodně se lépe myje

NiFee

NiFee, 25. 9. 2017, 13.49

Par krat sa stalo, že sme zabudli flašu a dcerka mala len okolo roku tak som spravila do pohara a mali sme slamku tak to vypila cez slamku . dcerka ma 17 mesiacov a dostava UM pred spanim normalne jedlo ju nezasíti na celu noc.

louskacek2, 25. 9. 2017, 9.03

Dcera byla na UM s lahví cca do 2 let možná ani to ne. Syn praštil s prsem v 15 měsících a UM odmítal

Petra Schoberová, 25. 9. 2017, 6.43

Malý dostaval um jen z láhve

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů