Vánoce za dveřmi. Co dáte pod stromeček 2,5 letému prckovi?
Vložil(a): Christie, 23. 10. 2014 22.40
Také si lámete jako já hlavu, co letos pořídit za dárky pro děti? Poraďte, co pro dítě 2 - 3 roky? Já letos nějak tápu, protože mi přijde, že máme doma docela slušný základ a hledám opět něco smysluplného, ale zároveň co malou potěší. Jako hračka by tam měla být určitě (zatím nevím jaká právě), pak knížka a možná odrážedlo. Jak jste na tom Vy? Máte už vše nakoupeno a jasnou volbu? Dejte nám ostatním "tápavým" nějakou inspiraci.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 1. 1. 2018, 7.56
odrážedlo je super a lego duplo apod. je hit
Mygara, 22. 4. 2017, 17.15
mám moc ráda dřevěné hračky také, napadá mě dřevěné puzzle
k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 22.24
Největší hot v tomhle věku je lego duplo
Fuga, 17. 11. 2016, 15.28
osobně jsem pro stavebnici z dřevěných kostek, pokud už není doma
k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 22.24
Celkově dřevěné hračky jsou super
Dcera ve dvou letech dostala sadu razítek, knížky, nějaké oblečení s oblíbenou postavou, omalovánky, pastelky, panenku co mluví, magnetickou knížku Krtka, kostky, všechny plyšové šmouly jak tenkrát byly v Albertu za body, bublifuk, nějaké pohádky na Dvd... Ve třech letech omalovánky, modelínu, oblečení, knížky, puzzle, obrázky na zeď, sadu nádobí a příbor s myškou Minnie a tablet
Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 23.28
U nás bude lego Duplo a kouzelná tužka od Albi a pár kolejí k vláčkům, co máme