Výška dětí
Vložil(a): Leňulka, 28. 7. 2017 12.35
Maminky kolik měřili vaše děti (holčičky) v 1,5roce? Dcera bude mít v srpnu 18m a všichni se diví, že je hrozně velká. Nějak mi to ani nepříjde, koukala jsem na net na nějakou průměrnou výšku v tom věku a je to 80cm, dcera má 82cm, a to je narozená v 35tt s 45cm, no prostě čím dál víc si fakt myslím, že snad tenkrát dr blbě vypočítal termín porodu :-D je naprosto v pořádku a plně odpovídá ve všem donošeným dětem + něco navíc. Jasné je to také o genetice, podle toho jak jsou rodiče vysocí, asi bude po manželovi, těch má kolem 180cm, já mám 158cm
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 8. 8. 2017, 6.48
u nás se ještě uvidí, ale ta naše se v 6ti měsících také nevejde do tabulek
Fuga, 29. 7. 2017, 7.17
náš syn měl v roce 80 cm, ty 2 cm neřeště. je to jen dobře, třeba bude modelka
Mygara, 28. 7. 2017, 21.14
já už ani nevím, ono záleží, jak dítko natáhnou při měření .-)
Aliisha, 28. 7. 2017, 21.05
Syn ve stejném věku cca 85
dadinkamaminka, 28. 7. 2017, 19.18
Už si nepamatuju kolik malý měřil,ale ted má ve 4 letech 102 cm a švagrová mi říká,že je moc malý na svůj věk.Její syn je v 5 letech o hlavu větší než můj Matyáš... Ale on nemá být po kom velký,já mám 162 cm
k.o.r.i.n.e.k, 29. 7. 2017, 9.21
Každé dítě je jiné a dospělý pak také, moje švagrová je ve čtrnácti vetší než tchyně - její mamka
Janako, 28. 7. 2017, 16.31
Lidí toho napovídají ? tak některé dítě vyroste dřív víc, jiné roste víc později.je to úplně jedno. Důležité jsou jiné věci.
k.o.r.i.n.e.k, 28. 7. 2017, 14.09
Syn měl 79 a všichni mi říkali, že je malý, tak si nevyberete
k.o.r.i.n.e.k, 28. 7. 2017, 17.37
Přesně oni mají někdy jen potřebu něco říct ať už je to cokoliv