Váš košík je zatím prázdný
Vložil(a): Hela, 13. 9. 2021 7.22
Dobrý den, nemáte někdo tyto zvířátka od Mojo Fun https://mandala-montessori.eu/cs/mojo/1303-na-farme-rodinky-2-sada-mojo-fun.html ? Jsou kvalitní a stojí za koupi?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Silvana, 30. 9. 2021, 19.55
Holky, zvířátka Mojo jsou krásné, taky je objednáme, syn zvířátka miluje a žádné takové zvířátka doma nemáme.
Blacka, 26. 9. 2021, 19.44
Ahoj, ty jsou fakt krásné, jako živé Taky je domů objednám, dcerka zvířátka miluje.
Masrooms, 18. 9. 2021, 21.41
Zdravím, my je doma máme a postupně přikupujeme další a další. Děti si s nima fakt vyhrají a zvířátka jsou fakt kvalitní a krásně namalovaná.
© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions