Máte autosedačku s ochranným pultíkem?

zobrazeno 2206×

Vložil(a): baru86, 13. 8. 2017 8.42

Sedačky mají pultíky většinou pro děti od 9-18 kg, pak se pultíky již nedávají. Máte zkušenost? (Např. Kiddy, Cybex..)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vaniilla, 3. 9. 2017, 11.09

No, nám říkala paní v obchodě se sedačkama, že co se týká bezpečnosti, je to celkem ok, ale že se od toho začíná ustupovat, protože to není moc pohodlné pro děti - ten pultík je docela velký...

jitkamety

jitkamety, 17. 8. 2017, 14.12

My máme autosedačku s pultíkem

nikolava, 16. 8. 2017, 7.27

Mame s pultem. Od zacatku mu to nevadilo

Čertice, 15. 8. 2017, 20.24

A nejsou děti s tím pultíkem víc spocené?? My máme teď kupovat a jsem z toho úplně vedle

baru86

baru86, 16. 8. 2017, 21.12

To by mě taky zajímalo

KackaPJ, 15. 8. 2017, 19.44

Ano, Cybex Palas. Bohužel, malá si na pultík zvykala čtvrt roku, i teď se snažíme jezdit, aby usnula v autě, jinak jí to nevyhovuje.

annahb, 15. 8. 2017, 18.55

měli jsme bez pultíku

Mygara

Mygara, 14. 8. 2017, 14.08

má to naše příbuzná, ale my ne, děti v tom ale jely a byly v pohodě

vendy.z, 14. 8. 2017, 13.27

Nemám...my měli vždy bez pultíků

Fuga

Fuga, 14. 8. 2017, 6.53

máme cybex s pultíkem a jsme spokojení, jen mi přijde, že když se začane vztekat a vypínat jako luk, tak trochu podkluzuje, tak jsme dali ten přídatný polštář pod zadek a je spokojenost na obou stranách

Žofinka

Žofinka, 13. 8. 2017, 20.10

tam jsme se zatím nedobrali , ale uvažuji o ní, ale je dobré do ní zkusit opravdu dítě posadit, některé ten pult nesnesou a někdo je také proti, že jsou o něco méně bezpečné

Jarka mmm, 13. 8. 2017, 20.17

Méně bezpečné? Kiddy vyhrává německé testy...Ten puntík naopak chrání.

vendy.z, 14. 8. 2017, 13.28

V čem jsou pultíky méně bezpečné? Možná že se nedá tak rychle dítě vyndat?

baru86

baru86, 16. 8. 2017, 21.14

Co jsem tak četla, v testech sedačky s pultíky vycházejí v testech lépe než s pětibodovými pásy právě v kategorii bezpečnost při nárazech. V obchodě mě naopak prodavačka od pultíků zrazovala, ale argument neřekla.

vendy.z, 17. 8. 2017, 10.03

aha

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 20. 8. 2017, 22.17

Já ještě nikde nečetla v čem je konkrétně pultík špatný jen to, že některé děti tam nechtějí být, že jim vadí, ale bezpečný je

Jarka mmm, 17. 8. 2017, 9.50

Jde to vyndat rychle.

vendy.z, 17. 8. 2017, 10.03

hmmm, tak netuším

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů