Máte autosedačku s ochranným pultíkem?
Vložil(a): baru86, 13. 8. 2017 8.42
Sedačky mají pultíky většinou pro děti od 9-18 kg, pak se pultíky již nedávají. Máte zkušenost? (Např. Kiddy, Cybex..)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
jitkamety, 17. 8. 2017, 14.12
My máme autosedačku s pultíkem
baru86, 16. 8. 2017, 21.12
To by mě taky zajímalo
Mygara, 14. 8. 2017, 14.08
má to naše příbuzná, ale my ne, děti v tom ale jely a byly v pohodě
Fuga, 14. 8. 2017, 6.53
máme cybex s pultíkem a jsme spokojení, jen mi přijde, že když se začane vztekat a vypínat jako luk, tak trochu podkluzuje, tak jsme dali ten přídatný polštář pod zadek a je spokojenost na obou stranách
Žofinka, 13. 8. 2017, 20.10
tam jsme se zatím nedobrali , ale uvažuji o ní, ale je dobré do ní zkusit opravdu dítě posadit, některé ten pult nesnesou a někdo je také proti, že jsou o něco méně bezpečné
baru86, 16. 8. 2017, 21.14
Co jsem tak četla, v testech sedačky s pultíky vycházejí v testech lépe než s pětibodovými pásy právě v kategorii bezpečnost při nárazech. V obchodě mě naopak prodavačka od pultíků zrazovala, ale argument neřekla.
k.o.r.i.n.e.k, 20. 8. 2017, 22.17
Já ještě nikde nečetla v čem je konkrétně pultík špatný jen to, že některé děti tam nechtějí být, že jim vadí, ale bezpečný je