Chorvatsko

zobrazeno 914×

Vložil(a): Lenča Pešková, 28. 2. 2017 18.45

Ahoj holky. Mela jsem jet s rodinou a chlapem na dovolenou ale vzhledem k tomu ze jsme se rozesli tak nemuzeme jet? záloha je zaplacená a kdyz to zrušíme tak o ni přijdeme. Nechcete někdo jet? Je to v Trogiru.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 21. 11. 2017, 10.51

ale nakonec jste jeli, že, )

Kikinka30, 1. 4. 2017, 10.42

Vemte kamosku,rodinu,to by byla skoda?

vendy.z, 2. 3. 2017, 6.07

V Trogiru jsem byla, napíšte mi zprávu s podrobnostmi?

slunicko, 1. 3. 2017, 11.58

Vemte s sebou kamosku

Lenča Pešková, 1. 3. 2017, 12.27

Kamaradka ma partnera a bez nej nepojede coz chápu a s nim se tam uz nevejdeme

Zdeňka S., 1. 3. 2017, 11.08

Určitě někoho seženete, nebo třeba mamka ať veme nějakou svoji kamarádku, držím palce a ať se dovolená vydaří

Lenča Pešková, 1. 3. 2017, 12.27

To by jsme se uz nevesli. Jsou tam dva pokoje a kamaradka by neměla kde spát

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 3. 2017, 11.02

Urcite se najde nekdo jiny kdo s vami pojede, prece si nebudete kvululi chlapovi nicit dovolenou

Lenča Pešková, 1. 3. 2017, 12.28

Ani nevíte jak nerada to rusim ? ale prostě nejsou peníze ?

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 3. 2017, 12.32

To je fakt skoda ?

Lenča Pešková, 1. 3. 2017, 14.10

Hlavně je tam záloha 11000.

vendy.z, 2. 3. 2017, 6.08

záloha 11.000? To je docela drahé, my v Trogiru byli před čtyřmi roky a za celou dovolenou i s ubytováním, jídlem a cestou dali max. 10.000. Byli jsme v jednom velkém pokoji, to by nám opět stačilo...

Fuga

Fuga, 1. 3. 2017, 9.53

tak jeďte jen s rodinou

Lenča Pešková, 1. 3. 2017, 12.28

To uz bude právě moc drahý.

Adrianita

Adrianita, 1. 3. 2017, 9.10

To je škoda. Zkuste rozhodit sítě i jinde. Do léta času dost, třeba narazíte na kamaráda, co by s vámi jel.

Lenča Pešková, 1. 3. 2017, 12.29

Kde brat a nekrast ?

pouzarovaj

pouzarovaj, 1. 3. 2017, 7.18

No a vzít nějakou kamarádku místo partnera?

Lenča Pešková, 1. 3. 2017, 8.20

Bez chlapa nepojede.

jitkamety

jitkamety, 28. 2. 2017, 21.14

Ja myslim ze se to da vyuzit treba s kamaradkama nebo s rodici

Lenča Pešková, 28. 2. 2017, 21.26

Mam jet s mamkou a jejim přítelem ale už je to pro nas drahý ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů