Chorvatsko
Vložil(a): Lenča Pešková, 28. 2. 2017 18.45
Ahoj holky. Mela jsem jet s rodinou a chlapem na dovolenou ale vzhledem k tomu ze jsme se rozesli tak nemuzeme jet? záloha je zaplacená a kdyz to zrušíme tak o ni přijdeme. Nechcete někdo jet? Je to v Trogiru.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 21. 11. 2017, 10.51
ale nakonec jste jeli, že, )
Lenča Pešková, 1. 3. 2017, 12.27
Kamaradka ma partnera a bez nej nepojede coz chápu a s nim se tam uz nevejdeme
Lenča Pešková, 1. 3. 2017, 12.27
To by jsme se uz nevesli. Jsou tam dva pokoje a kamaradka by neměla kde spát
L.janicka.l, 1. 3. 2017, 11.02
Urcite se najde nekdo jiny kdo s vami pojede, prece si nebudete kvululi chlapovi nicit dovolenou
Lenča Pešková, 1. 3. 2017, 12.28
Ani nevíte jak nerada to rusim ? ale prostě nejsou peníze ?
L.janicka.l, 1. 3. 2017, 12.32
To je fakt skoda ?
Lenča Pešková, 1. 3. 2017, 14.10
Hlavně je tam záloha 11000.
Fuga, 1. 3. 2017, 9.53
tak jeďte jen s rodinou
Lenča Pešková, 1. 3. 2017, 12.28
To uz bude právě moc drahý.
Adrianita, 1. 3. 2017, 9.10
To je škoda. Zkuste rozhodit sítě i jinde. Do léta času dost, třeba narazíte na kamaráda, co by s vámi jel.
Lenča Pešková, 1. 3. 2017, 12.29
Kde brat a nekrast ?
pouzarovaj, 1. 3. 2017, 7.18
No a vzít nějakou kamarádku místo partnera?
Lenča Pešková, 1. 3. 2017, 8.20
Bez chlapa nepojede.
jitkamety, 28. 2. 2017, 21.14
Ja myslim ze se to da vyuzit treba s kamaradkama nebo s rodici
Lenča Pešková, 28. 2. 2017, 21.26
Mam jet s mamkou a jejim přítelem ale už je to pro nas drahý ?