článek ...co nechat doma, když...

zobrazeno 1533×

Vložil(a): patricia077, 23. 6. 2018 20.23

Akorát stahuji fotky z dovolené a narazila jsem na článek Co nechat doma, když jedete na dovolenou a mne napadlo děti :-)...vtípek .-)...a co vy necháte doma, když jedete na dovču? http://zena-in.cz/clanek/co-nechat-doma-kdyz-jedete-na-dovolenou

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Nikoll, 21. 7. 2018, 20.07

Nechávám doma kočku, starosti a někdy manžela ale dceru vždy všude sebou:D

patricia077

patricia077, 21. 7. 2018, 21.25

Hlavně ty starosti jsou nejlepší nechat doma

louskacek2, 25. 6. 2018, 23.34

Dovolená s dětmi je fajn. A občas povyražení bez též střídáme. Bez dětí jezdíme max. Víkend. Co necháváme doma vždy je náš kocour:)

patricia077

patricia077, 26. 6. 2018, 8.27

Jj u zvířat to naprosto chápu také zůstal kocour doma

Gabill, 25. 6. 2018, 22.29

Služobný telefón a notebook.

patricia077

patricia077, 26. 6. 2018, 8.27

Jj to by každý měl

Fuga

Fuga, 25. 6. 2018, 12.24

taky bych je klidně doma někdy nechala, ale za půl dne by mi všichni 3 chyběli

patricia077

patricia077, 25. 6. 2018, 12.29

))))

Aliisha

Aliisha, 24. 6. 2018, 18.33

Starosti a povinnosti

patricia077

patricia077, 24. 6. 2018, 19.31

Jasný no

Adelinka, 24. 6. 2018, 22.48

Přesně tak

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 6. 2018, 17.39

Nechám doma práci, neberu si služební telefon

Aliisha

Aliisha, 25. 6. 2018, 6.44

Služební telefon umi pěkně pokazit dovolenou.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 6. 2018, 17.39

Nechám doma práci, neberu si služební telefon

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 6. 2018, 17.39

Nechám doma práci, neberu si služební telefon

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 6. 2018, 17.39

Nechám doma práci, neberu si služební telefon

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 6. 2018, 17.39

Nechám doma práci, neberu si služební telefon

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů