článek ...co nechat doma, když...
Vložil(a): patricia077, 23. 6. 2018 20.23
Akorát stahuji fotky z dovolené a narazila jsem na článek Co nechat doma, když jedete na dovolenou a mne napadlo děti :-)...vtípek .-)...a co vy necháte doma, když jedete na dovču? http://zena-in.cz/clanek/co-nechat-doma-kdyz-jedete-na-dovolenou
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 21. 7. 2018, 21.25
Hlavně ty starosti jsou nejlepší nechat doma
louskacek2, 25. 6. 2018, 23.34
Dovolená s dětmi je fajn. A občas povyražení bez též střídáme. Bez dětí jezdíme max. Víkend. Co necháváme doma vždy je náš kocour:)
patricia077, 26. 6. 2018, 8.27
Jj u zvířat to naprosto chápu také zůstal kocour doma
patricia077, 26. 6. 2018, 8.27
Jj to by každý měl
Fuga, 25. 6. 2018, 12.24
taky bych je klidně doma někdy nechala, ale za půl dne by mi všichni 3 chyběli
patricia077, 25. 6. 2018, 12.29
))))
Aliisha, 24. 6. 2018, 18.33
Starosti a povinnosti
patricia077, 24. 6. 2018, 19.31
Jasný no
k.o.r.i.n.e.k, 24. 6. 2018, 17.39
Nechám doma práci, neberu si služební telefon
Aliisha, 25. 6. 2018, 6.44
Služební telefon umi pěkně pokazit dovolenou.
k.o.r.i.n.e.k, 24. 6. 2018, 17.39
Nechám doma práci, neberu si služební telefon
k.o.r.i.n.e.k, 24. 6. 2018, 17.39
Nechám doma práci, neberu si služební telefon
k.o.r.i.n.e.k, 24. 6. 2018, 17.39
Nechám doma práci, neberu si služební telefon
k.o.r.i.n.e.k, 24. 6. 2018, 17.39
Nechám doma práci, neberu si služební telefon