Dovča v Česku, nebo v cizině?

zobrazeno 1656×

Vložil(a): KackaPJ, 12. 5. 2017 20.45

Ahoj, tohle je spíš námět na debatu. Kam jezdíte a proč? Kde jste byli zklamáni? Musíme říct, že pořád preferujeme cizinu. Nejen, že řada hotelů v CZ zdražila a nepřizpůsobila tomu služby. Ale nevím jak vy, ale ve spoustě z nich se - na rozdíl od ciziny - za malé prcky připlácí. Klidně 50 % z ceny. A ještě vám nedají ani postýlku... Jako jsem teď viděla na slevovém portálu Kutnou Horu... Krize...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

LucieS

LucieS, 19. 5. 2017, 8.15

Jezdím do ciziny a ubytování si hledám přes airbnb. Po ČR jezdíme jen tak na výlety či prodloužené víkendy.

baru86

baru86, 17. 5. 2017, 18.31

První léto s prckem mělo být v ČR, ale manžel už naplánoval tři dny v Německu na bruslích a ještě uvažuje o horách na Slovensku...

vendy.z, 15. 5. 2017, 9.36

No to je na dlouhé debaty - každý podle svého. Když jsme v Čechách nemusíme být na hotelu, když v cizině stačí apartmán

Žofinka

Žofinka, 14. 5. 2017, 20.29

s malou jsme zatím byli jen v ČR, zatím pořád tápeme, kolik toho snese co se týká cestování

Mygara

Mygara, 14. 5. 2017, 19.25

já mám raději ČR, ale někdy je ubytování opravdu drahé, ale dá se vybrat za rozumnou cenu a hlavně do ciziny je dál a cesta s dětmi....

Janna, 14. 5. 2017, 8.41

Je fakt, že cenově vyjde líp některá cizina. U nás je ubytování drahé. Ale líbí se mně všude, hlavně, že se někam vyjede

Čertice, 13. 5. 2017, 22.03

My si hledáme ubytování přes chaty a chalupy a vždycky jsme byli spokojený

Fuga

Fuga, 13. 5. 2017, 17.36

jezdíme po ČR a poslední dobou jen na chalupy a když do hotelu, tak si vybereme ten, kde se za děti neplatí

nikolava, 13. 5. 2017, 15.15

S přítelem jsem skoro 6 let a na dovolené jsme ještě nebyli. Jezdíme jen na jednodenní výlety. Letos jsem chtěli jet aspon na víkend do Třeboně, ale bohužel v rodině nastala situace kvůli které se vše muselo překopat

BonnieParker, 13. 5. 2017, 14.55

Cizina nás obsolutně neláká, jsme takoví zápecníci a po ČR jezdíme s partou pod stany. Pro nás není nic lepšího, v hotelu by to pro nás nebyla dovolená

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů