Dovolená
Vložil(a): Lenča Pešková, 29. 11. 2016 13.31
Vím že je hoooooooooodně brzo, ale i tak? tedka dělají v rádiu reklamu na dovolenou u moře first minut. Máte s tím nikdo zkušenosti? Opravdu se to vyplatí víc jak last minute? Vždycky jsme kupovali na poslední chvíli.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 13. 4. 2017, 11.17
je určitě lepší výběr a myslím si, že ta cena je srovnatelná a pokud máte speciální pořadavky a peníze na zálohu, tak bych volila first
BonnieParker, 30. 11. 2016, 22.43
Já k moři nejezdím, ale známí zájezdy vůbec nekupují - vyberou destinaci, dojedou tam a teprve schání ubytování. Přijde mi to nejlepší, cestovka si na to přirazí fakt hodně peněz.
Lenča Pešková, 1. 12. 2016, 7.23
Pak je ještě super agentura. Já bych se asi bála jet na "blint". Známý tak taky jezdí a chválí si to, ale já se potřebuju těšit na něco konkrétního
Fuga, 30. 11. 2016, 8.55
pokud máte nějaké speciální požadavky, tak se to vyplatí, protože na last minute je to už probrané. Zvlášť v dnešní době plné terorismu
L.janicka.l, 29. 11. 2016, 21.39
Nemam zkusenost, ale asi bych takhle brzo nekupovala
Jana82, 29. 11. 2016, 19.40
Měli jsme jenom last minute, s first minute nemáme zkušenost. Dovolená by špatná nebyla
Nějak extra výhodné mi to nikdy nepřišlo. Většinou jsme kupovali tak v lednu/unoru. Aspoň jsem se vždy měla na co těšit . Na last jsem nikdy nebyla. Člověk nikdy neví,k ho šoupnou. Může to být super nebo můžete koukat do dvora na popelnice. Když jsem u moře,tak chci být u něj a koukat na něj. Takže z tohohle pohledu jsem pro first místo last. Ale určitě bych volila země s jakžtakž stabilní politickou situací. Dřív to teda bylo jistější . Teď...no nevim .
k.o.r.i.n.e.k, 29. 11. 2016, 22.35
Já byla na last a měla jsem super bungalov a moře kousek, takže jak kdy a s tím místem souhlasím, bála bych se, že pak neodjedu
k.o.r.i.n.e.k, 29. 11. 2016, 23.09
Tak mamka měla v té cestovce známou, tak ta by nám nedoporučila nic špatného A už je to dlouho, naše první a poslední rodinná dovolená s mamkou a bráchou
Lenča Pešková, 30. 11. 2016, 7.25
A tak to máte taky super? my máme každý rok dovolenou u moře a pak tzv. psí dovolenou, to je pobyt na chatě s velkou zahradou ať se můžou psíci pořádně vyřádit?
Je to dobré také jsem tak kdysi byla všechno bylo super ale všude jsou nějaké ale, mě se tam nelíbilo, to je o tom jakou destinaci vyberete, jaký jsou tam lidi apod. všechno to okolo. Všechno od cestovky super ale prostě mi to tam nesedlo, jinému třeba jo Já byla takhle v Itálii ale nějak mě ta Itálie teda zklamala. Naši v Turecku si to zase chválili. Já si nemůžu vynachválit Irsko i když je tam chladno
Lenča Pešková, 30. 11. 2016, 7.27
Je pravda že Itálie mě taky nijak neláká. Byla jsem na Garganu a tam bylo krásně. Irsko... tam musí být krásná dovolená? moje vysněná zem je Norsko, třeba to někdy vyjde?