Dovolená v Italii

zobrazeno 1948×

Vložil(a): Zlata1, 3. 5. 2017 14.16

Letos se chystané s dětmi konečně na dovolenou, ale chtěli jsme do Chorvatska, jenže tam je to prý teď hodně drazsi a dražší. Tak se rozhodujeme, že bychom jeli do italie, někam na sever k moři. Nemáte někdo zkušenost s apartmány kde mohou být děti aby to nebylo moc drahé a aby to nebylo daleko od moře??

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 15. 5. 2017, 10.58

Také se chceme někam podívat k moři...Ani nevím jak je to s cenami, ráda se také nechám inspirovat.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 5. 2017, 19.06

Mě se zrovna Itálie nelíbí, co jsem slyšela je tam hodně přelidněno

darzanka, 4. 5. 2017, 8.00

Taky letos konečně uvažujeme o dovolené. Kdybychom jeli autem, tak já bych byla taky pro Chorvatsko. Caorle není špatné, ale ty lidi jsou fakt hrůza. My spíš koukáme na něco letecky. Dvě hodiny v letadle malá zvládne snad líp než deset hodin v autě. A cenově už mi to dnes nepřijde o tolik dražší.

Zlata1, 3. 5. 2017, 21.33

My bychom spíš jeli do Caorle.... Bibione je hodně plně lidi, a hlavně tam už byl skoro kazdy.

Aliisha

Aliisha, 3. 5. 2017, 22.47

V Caorle je přes léto také šíleně moc lidí je to blízko, tak je to samý Čech

Aliisha

Aliisha, 3. 5. 2017, 21.12

Na severu to bude samý Čech

Lenča Pešková, 3. 5. 2017, 20.57

Na severu bych se bala spinaveho more ale byla jsem na Garganu a tam bylo uzasne. Ale ta cesta... hruza. To radsi to chorvatsko

pouzarovaj

pouzarovaj, 3. 5. 2017, 20.42

My letos Chorvatsko riskneme - nebyli jsme tam asi 6 let, tak uvidíme..Ale celkově - přijde mi, že u moře je draze všude...

Jarka mmm, 3. 5. 2017, 20.16

Na severu bych se bála studeného moře a že bude špinavé od velkých přístavů.

Katka

Katka, 3. 5. 2017, 19.27

Na severu bude studené moře, draho bude letos všude.

Janako

Janako, 3. 5. 2017, 20.54

Já byla kdysi na jihu a tam bylo more teplé. Zase je to horší ale s cestou, zvlášť s dětmi.

patricia077

patricia077, 3. 5. 2017, 17.49

Ja do italie na dovolenou nikdy nechtela ani sama ani s dětmi s dcerou jsme byli v Řecku a parada ale jih Itálie je jistě kouzelný sever more nevím no

L.janicka.l

L.janicka.l, 3. 5. 2017, 19.57

Ja jo, ale spis me lakaji pamatky nez more

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů