Fainpark

zobrazeno 1361×

Vložil(a): sestricka1989, 21. 5. 2019 11.02

Chleba bych se prosím zeptat byl jste někdo v Chlumci nad Cidlinou ve Fainparku? Jaký to tam je pro jakou věkovou kategorii ? Jak je to s cenami zaplati se vztupny a pak už se žádné atrakce neplatí nebo je to tak že platíte za vše ?? A nevíte někdo o nějakém ubytování v okolí tak aby to bylo i pro děti aby tam bylo nějaké dětské hřiště a tak děkuji za tipy a rady

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Ketris

Ketris, 9. 6. 2019, 8.18

Na netu je toho spousty

Čertice, 27. 5. 2019, 7.23

My jsme taky byli a za nás super syn 12 i druhý 2 byli nadšený, každý si tam vybere. Uvnitř už se neplatí.

Žofinka

Žofinka, 24. 5. 2019, 19.09

V tomto parku jsme nebyli

Fuga

Fuga, 23. 5. 2019, 13.36

Tam jsem nebyla, málem jsem si myslela, zeje někde jinde

Aliisha

Aliisha, 21. 5. 2019, 22.31

Pokud mají webové stránky, tak tam bude veškeré info. Zkusila bych i Facebook

sestricka1989, 21. 5. 2019, 21.39

A doporučili by jste třeba i něco jiného kam vyrazit s dětmi ve věku 4 roky a 10mesicu. ...

patricia077

patricia077, 22. 5. 2019, 13.00

Tak my s dětmi vyrážíme každý rok i častěji na svatou Kateřinu máme to tu blízko je to kemp kde je možnost ubytování chatky atd plus sociální zařízení hřiště zvířata akorát v rybníku se teda nedá koupat jinak tam bývají akce atd

L.janicka.l

L.janicka.l, 23. 5. 2019, 19.15

Tam jsem nebyla ale kousek od chlumce je zoo chleby, je to sice mensi zahrada delena na dve pres silnici, ale stoji za to, v te jedne casti je i pekne vybavene hriste. Takze se dite vyblbne a jeste neco vidi. Ve druhe maji kontaktni zelvy a morcata, lidi lezli i k malickym kozam ale to jsem se vubec nevsimla ze se tam smi

patricia077

patricia077, 21. 5. 2019, 15.14

Byli jsme s dcerou vloni přes Slevomat synovi byly čerstvé dva roky a oni mají od 1.99 už skoro plne vstupné takže by si to neužil a ještě bychom platili..jinak fronta velká ale vyšlo počasí a je to tam docela fajn

Lenička, 21. 5. 2019, 11.45

Ten to park neznám. Díky za inspiraci. ?

patricia077

patricia077, 21. 5. 2019, 15.15

Chtěla jsem vloni dát hodnocení i sem ale už tu bylo tak jsem se jen přidala klidně koukni tam

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů