Hravá Praha

zobrazeno 1304×

Vložil(a): Furciferka, 8. 8. 2018 23.33

DOTAZ PRO PRAŽÁKY: Nemáte doma někdo Hravou Prahu? Přijde mi to podle popisu docela dobré, ale ta cena 299,- za 35 kartiček mi přijde přece jen trochu dost. Nemáte někdo vyzkoušené? Dala bych i odkaz, ale nerada bych byla nařčena z toho, že dělám reklamu :-) Takže pokud neznáte, nemusíte reagovat ani nikam klikat. Opravdu mě zajímá osobní zkušenost. Díky ;-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Pavla a David, 25. 10. 2018, 16.31

Mám doma už více než rok. Přikoupila jsem vloni i jako dárek kamarádkám, některé z nich jsou učitelky a používají je i ve výuce. Mě se moc líbí, že informace na nich nejsou úplně ty běžné, co se objevují všude a že to není zase nějaká aplikace na mobilu. Občas vytáhnu podle potřeby pár karet, které jsou po cestě k našemu cíli a nenápadně vnutím synkovi trochu vlastivědy. Škoda, že nejsou i mimopražské, uvítala bych i na další místa v ČR. Jinak cena mi přijde ok, karty jsou kvalitní, odpovídá to cenově pěkné knížce nebo deskové hře.

Mygara

Mygara, 29. 8. 2018, 6.33

no, zdá se mi to docela dost peněz, ale co dnes něco nestojí, že

Žofinka

Žofinka, 20. 8. 2018, 2.05

Neznám to a v dnešní době se musí platit za vše, zda je to přiměřená cena nedokážu říct

L.janicka.l

L.janicka.l, 9. 8. 2018, 22.07

Vypadato moc pekne podle nahledu

Janako

Janako, 9. 8. 2018, 16.40

Taky mě to zajímá, že by se jednou mohlo pro děti hodit.

Fuga

Fuga, 9. 8. 2018, 12.48

já to neznám, podívám se, o co jde, ale spíše to beru jako tip n zábavu než reklamu

snany, 9. 8. 2018, 10.12

Klidně dej odkaz, nejsi tady nováček (mluvím za sebe) . Kartičky tohoto typu jdou fajn pro turisty nebo pro ty jenž se jim nechce něco vymýšlet a tomu je uspůsobena i cena.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů