kam na dovolenou s miminkem
Vložil(a): Lenka Laskavá, 3. 12. 2016 23.09
Chystáme se k moři s roční dcerkou, máte zkušenosti? Kam letět?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 4. 2017, 10.46
po pravdě, já bych se bála letět, takže nic
Malý bylo 15M kdyz jsme sni byli poprve u more a byli jsme ve Spanelsku. More se bala jak tam byly vlny,kdyz byl klid tak tam i chvili byla ale bazeny vedly. Takze az budem vybirat letos tak spis hotel s vice vybavenim pro ty deti,bazeny,klouzacky atd. Jinak Spanelsko muzu ale doporucit,.!!
k.o.r.i.n.e.k, 5. 12. 2016, 8.26
Znám lidi co i s takhle malým i menším dítětem létají, ale já raději zůstanu doma
AllaŠvecová, 4. 12. 2016, 19.56
S malou jsme byli v 11m po cr a byla jsem rada. Cizinu mame v planu az za 3roky
Lenka Laskavá, 4. 12. 2016, 18.37
tak já asi zkusím přemluvit manžela na to Chorvatsko
klarike1, 4. 12. 2016, 17.19
Já bych nejela asi ani teď, kdy budou na jaře dceři 3, protože na ni vidím, jak je šťastná i po jednodenním výletu, že je zase doma a jak ji cizí prostředí vysává. Myslím, že to doženeme, až bude starší. Každá rodina to má ale jinak.
Jana82, 4. 12. 2016, 12.42
Pokud se to povede, tak zkusíme v létě jet do Chorvatska. Kamarádka tam byla s roční dcerou a moc si to chválila.