kam na dovolenou s miminkem

zobrazeno 2156×

Vložil(a): Lenka Laskavá, 3. 12. 2016 23.09

Chystáme se k moři s roční dcerkou, máte zkušenosti? Kam letět?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 11. 4. 2017, 10.46

po pravdě, já bych se bála letět, takže nic

Kikinka30, 1. 4. 2017, 10.43

My jedeme autem poprve a to do Italie

Klier, 29. 12. 2016, 18.54

Malý bylo 15M kdyz jsme sni byli poprve u more a byli jsme ve Spanelsku. More se bala jak tam byly vlny,kdyz byl klid tak tam i chvili byla ale bazeny vedly. Takze az budem vybirat letos tak spis hotel s vice vybavenim pro ty deti,bazeny,klouzacky atd. Jinak Spanelsko muzu ale doporucit,.!!

editak, 4. 12. 2016, 22.19

Taky o tom premyslim...v lete nam budou 2,5 a nevim, zda je letadlo vhodne...ale taky bych uz rada vyrazila k mori

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 12. 2016, 8.26

Znám lidi co i s takhle malým i menším dítětem létají, ale já raději zůstanu doma

AllaŠvecová, 4. 12. 2016, 19.56

S malou jsme byli v 11m po cr a byla jsem rada. Cizinu mame v planu az za 3roky

Leňulka, 4. 12. 2016, 19.45

My s miminkem jen po ČR, cizinu až někdy v budoucnu, až z toho také bude něco mít aby si pamatovala

Lenka Laskavá, 4. 12. 2016, 18.37

tak já asi zkusím přemluvit manžela na to Chorvatsko

Zdeňka S., 4. 12. 2016, 17.41

My jsme nikde nebyli, ale kamarádka jela s 8-měsíčním prckem autem do Chorvatska a zvládli to úplně v pohodě

klarike1

klarike1, 4. 12. 2016, 17.19

Já bych nejela asi ani teď, kdy budou na jaře dceři 3, protože na ni vidím, jak je šťastná i po jednodenním výletu, že je zase doma a jak ji cizí prostředí vysává. Myslím, že to doženeme, až bude starší. Každá rodina to má ale jinak.

Jana82

Jana82, 4. 12. 2016, 12.42

Pokud se to povede, tak zkusíme v létě jet do Chorvatska. Kamarádka tam byla s roční dcerou a moc si to chválila.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů