Kam na dovolenou s miminkem

zobrazeno 3204×

Vložil(a): LucieS, 29. 7. 2017 8.53

Mohly byste mi doporučit, kam jet se sedmiměsíčním miminkem na dovolenou k moři autem? Ideálně, abychom i my dospělí mohli vyrazit někam za památkami. Popřípadě jely jste s takto malým dítětem někam letecky?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 9. 8. 2017, 13.40

já bych jela někam k pěknému rybníku apod. v ČR, teď jsme byli ve Sloupu v Čechách, koupání i památky a krásná příroda

LucieS

LucieS, 9. 8. 2017, 17.33

Po Čechách jezdíme pořád

vendy.z, 8. 8. 2017, 12.38

My jeli na dovolenou autem k moři až nyní - 4 a 6 let. Do té doby jsme nebyli. Ale viděla jsem u moře i miminka...Je to asi náročnější, když mimča nejsou zvyklá na horka, ale určitě se dá přizpůsobit režim a ochlazovat je...

Mygara

Mygara, 8. 8. 2017, 11.04

mj názor je, že si dovolenou užijete určitě i někde blíž něž u moře

Fuga

Fuga, 6. 8. 2017, 19.08

osobně jsem s mimčem u moře nebyla, nechce se mi ho schovávat před sluncem a taky, moc z toho nemá

nikolava, 1. 8. 2017, 2.49

My sme nikde nebyli ani bez mimina, takze neporadim

LucieS

LucieS, 1. 8. 2017, 22.17

Tak díky za radu

KackaPJ, 30. 7. 2017, 20.01

Katka + Korinek: Samozrejme, nemuzete od 10 do 15 na slunce (nebo muzete, ale jste blazni - ale videli jsme takove). Co vsak nezpochybnite, to morske klima je pro deti, zvlast tak male, nedocenitelne. Zvlast kdyz ma nekdo astma/ekzem atd. Coz ma asi 50 % deti. Jo a k aklimatizaci - je tam nutne byt 2 tydny (potvrzeno od kozni i normalni doktorky). A je to i logicke. Jinak to fakt nema smysl.

KackaPJ, 30. 7. 2017, 19.58

Jinak už je to starší téma... Ale psala jsem tu, jak jsme byli my - na přelomu 7 a 8. měsíce. U moře. Letadlem. A uzasny.úžasný. Je třeba vybrat samozřejmě rozumně, ne Egypt/Tunisko, ne exotika.

LucieS

LucieS, 30. 7. 2017, 21.20

A kde jste byli?

KackaPJ, 2. 8. 2017, 8.21

Turecko Viz výše.

KackaPJ, 30. 7. 2017, 19.55

Autem určitěěě ne. Aspoň ne my - stačilo nám v pátek dvě a půl hodiny na chalupu...

Gabill, 30. 7. 2017, 21.04

Nas maly tiez tak skoro do roka dlhsie cesty autom nezvladal. Vydrzal tak maximalne dve hodiny a potom uz nariekal, nepomohla ani prestavka. Teraz uz je to v pohode.

benca, 29. 7. 2017, 23.20

cesko, slovensko, urcite, egypt a podobne by som nebrala, teraz prave na slovensko priletela matka s rocnym dietatom ma zdravotne problemy male aj dieta

Janako

Janako, 29. 7. 2017, 20.58

K mori bych s miminkem nejela, prijde mi to zbytecne daleko.

annahb, 30. 7. 2017, 11.22

já také ne

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů