Kam s dětmi na dovolenou

zobrazeno 1855×

Vložil(a): sestricka1989, 21. 5. 2019 22.31

Poradíte prosim nějaké hezké místečko kam v Česku na dovolenou s dětmi ve věku 4 roky a 10 měsíců nějake hezké ubytování nejlépe i s polopenzí a dětským koutkem a ještě nejlepší by bylo kdyby tam byl i pro manžela rybník kde by si mohl zarybařit a v okolí nějaké typy na výlety mooc děkuji za typy

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

esterka228, 3. 6. 2024, 18.20

Doporučuju Svět Medúz v Praze, z toho jsme byli všichni nadšený, i manžel. Pro děti je tam interaktivní zona, dáte si tam jídlo, strávíte tam příjemnej čas, když třeba prší. Hned bych jela znovu i bez dětí

karlaaa, 27. 3. 2023, 11.21

My jezdíme pravidelně na Lipno, bereme si i kola, protože je tam spoustu tras pro kola. Ale netrávíme jen na kolech, některé dny trávíme i u vody, protože děti vodu milují. A letos se chystáme ještě k moři, tak by mě zajímalo, kde si kupujete pěkné plavky, co jsem se zatím dívala na net, tak mě žádné neoslovili.

Klarys, 22. 5. 2020, 22.35

jinam než po česku se asi ani nedostaneme my jsme vybrali Vysočinu, příroda, pěkné výlety, už se moc těšíme...doba nás dohnala poznávat Česko

Ketris

Ketris, 9. 6. 2019, 8.17

Cesky raj - tam je mooc pekne

Žofinka

Žofinka, 24. 5. 2019, 20.43

Hotel Peklo v Josefově dole, tam jsou na děti opravdu připravené

Čertice, 27. 5. 2019, 7.46

To je ale hodně drahé

V007A, 24. 5. 2019, 5.59

My jedeme se stejně starými dětmi za týden do Baby hotelu Karolinka. Podle fotek to vypadá pěkně.

sestricka1989, 28. 5. 2019, 23.27

Kdepak to je??

V007A, 29. 5. 2019, 6.40

Na Vranově a je to tu krásné, krásné uklizeno, super pokoje, za chvíli jsem na první snídani. Včera večeře byla dobrá,opravdu pro děti, nepresolene. Jsem nadšená. Akorát nám tu prší.

L.janicka.l

L.janicka.l, 23. 5. 2019, 19.23

Na skole jsme jezdili do kempu bezdrev tenkrat tam jezdilo dost rodin , je tam hodne vody, vsude kolem priroda a kousek je zoo hluboka, lanovy park, ruzne pamatky, kousek do centra budejc kde je muzeum a jine

Fuga

Fuga, 23. 5. 2019, 13.33

Tak rybaření neporadím, na to my nejsme

Aliisha

Aliisha, 22. 5. 2019, 22.25

Třeboňsko, tam je to krásné. Můžete na kola, rybařit, na procházky

Gustawka, 22. 5. 2019, 9.51

Peklo Čertovina u Hlinska je úžasné místo

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů